Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Doom Patrol'ün 2. Sezonundan Yeni Görseller Paylaşıldı

İlk olarak My Greatest Adventure'ın 8. sayısında gözüken DC'ye ait Doom Petrol ekibinin geçtiğimiz yıl dizisi yayınlanmıştı. Genel olarak ortalama yorumlar alan dizinin ikinci sezonunun başlangıç tarihi de geçtiğimiz hafta açıklandı.
 
Şimdi de dizinin ikinci sezonundan görseller paylaşıldı. Doom Petrol'un ikinci sezonu 25 Haziran'da HBO Max üzerinden yayınlanacak. İlk 3 bölüm 25 Haziran'da geriye kalan 6 bölüm ise haftalık olarak yayınlanacak.
 
İlk sezondaki oyuncular ve karakterler şöyleydi: Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), April Bowlby (Rita Farr), Diane Guerrero (Crazy Jane), Jovian Wade (Victor Stone), Alan Tudyk (Mr. Nobody) ve Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder). Bahsi geçen görselleri aşağıda bulabilirsiniz. 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
DC'nin Film ve Dizi Haberleri DC film dizi haber doom patrol ikinci sezon hbo max ne zaman yayın tarihi
Sony, Jackpot Filminin Senaryosu İçin Marc Guggenheim ile Anlaştı Warcraft III: Reforged'un Gelecek Güncellemelerinde Oyuncuları Neler Bekliyor?

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
DC'nin Film ve Dizi Haberleri
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız