Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Disintegration Kapalı ve Açık Beta Tarihleri Açıklandı

 
Yayıncı Private Division ve geliştirici V1 Interactive, bilim kurgu birinci şahıs nişancı oyunu Disintegration'ın kapalı beta ve açık beta tarihlerini duyurdu.

Kapalı beta 28 ve 29 Ocak tarihleri arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde düzenlenecek. Beta testi her bir gün için Türkiye saati ile 19:00'da başlayıp 10:59'a kadar sürecek. Oyunun resmi websitesi üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Açık beta 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde düzenlenecek.
 
Beta testleri oyunun üç çok oyunculu modundan ikisini içerecek.
 
Bu modlardan ilki Retrieval. İki raund şeklinde oynanacak Retrieval'da bir takım bir noktaya yük taşımaya çalışacakken rakip takım savunma yapacak. İkinci mod Control'de ise oyuncular belli noktaları ele geçirmeye ve elinde tutmaya çalışacak. 
 
Disintegration 2020'de çıkacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Disintegration bilim kurgu birinci şahıs nişancı oyunu Private Division V1 Interactive eski Bungie kreatif direktörü ve Halo'nun eş yarat
Gylt'in Geliştiricisi, Stadia'nın Aynı Steam Gibi Zamanla Daha İyi Olacağını Düşünüyor Gio Corsi, Predator: Hunting Grounds Geliştiricisi IllFonic'e Katıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Disintegration
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız