Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

DiRT Rally 2.0'a Oculus Rift Desteği Bu Yaz Gelecek

 
Codemasters Racing Studio, DiRT Rally 2.0'ın Oculus Rift desteği sunacağını doğruladı. Oculus Rift desteği oyunun çıkışında ulaşılabilir olmayacak, bu yaz oyuna eklenecek.

Codemasters Racing Studio eğer yeterli talep olursa sanal gerçeklik olasılıklarını değerlendireceklerini söylemişti ve geçtiğimiz günlerde de oyunun resmi twitter üzerinden "Sizi duyduk, Oculus sizi duydu. DiRT Rally 2.0 + Oculus = bu yaz…" şeklinde bir açıklamada bulunuldu.

PlayStation VR ve HTC Vive için bir şey söylenmedi. İlk oyun DiRT Rally PlayStation VR ve Oculus Rift desteği sunuyordu.

DiRT Rally 2.0 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 26 Şubat 2019 tarihinde çıkış yapacak. DiRT Rally 2.0 PlayStation Store'da standart sürümü 299,00 TL, deluxe sürümü 399,00 TL; Xbox Store'da standart sürümü 145,00 TL, deluxe sürümü 215,00 TL; Steam'de standart sürümü 92,00 TL, deluxe sürümü 119,00 TL.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eurogamer DiRT Rally 2.0 DiRT Rally 2 DiRT Rally Codemasters
Blacklight: Retribution PC Sunucuları Önümüzdeki Ay Kapatılacak Spyro Reignited Trilogy GameStop Almanya Üzerinde Switch için Listelendi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
DiRT Rally 2.0
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız