Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Deus Ex ve Guardians of the Galaxy Yazarı BioWare Ekibine Katıldı

 
 
Deus Ex ve Guardians of the Galaxy yazarı Mary DeMarle, BioWare'e katıldı. Video Games Chronicle tarafından fark edildiği üzere DeMarle, LinkedIn hesabından bu haberi duyurdu. 
 
DeMarle, Deus Ex: Mankind Divided, Deus Ex: Human Revolution ile mobil oyunlar Deus Ex: Go ve Deus Ex: The Fall'da dahil olmak üzere genel olarak Deus Ex oyunlarının hikayesinden ve anlatımından sorumluydu.
 
DeMarle, BioWare ekibine katılma konusunda şunları söyledi: "EA/BioWare ekibinde Kıdemli Hikaye Anlatım Direktörü olarak yeni bir pozisyona geçiş yaptığımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum!"
 
DeMarle, BioWare'e geçmeden önce yaklaşık 15 yılını Eidos'ta geçirdi ve ondan öncesinde ise Ubisoft'ta çalışıyordu. DeMarle'nin ilk BioWare projesinin ne olacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eurogamer Deus Ex 3 Deus Ex: Human Revolution PS3 Xbox 360 PC Square Enix Eidos
Halo Infinite'in Forge Modu için Yeni Oynanış Görüntüleri Sızdırıldı Ubisoft Birçok Oyunun Sunucusunu Kapatacağını Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Deus Ex: Human Revolution ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
46 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız