Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Darkmoon Panayırı Hearthstone Savaş Meydanları'na Geldi

 
Dışarısı biraz soğuk olsa da Hearthstone Hanında, ateş başında her zaman sıcak bir yer var! Yılbaşı kutlamalarında yerinizi almaya hazırlanın. Savaş Meydanları'na eklenen kadim yenilikleri, karlı han kapışmalarını ve yepyeni Kahramanlar Kitabı bölümlerini kaçırmayın!
 
 
SAVAŞ MEYDANLARI GÜNCELLEMESİ

Oyuncular 15 Aralık tarihinden itibaren üç yeni kahraman, 10 yeni minyon ve özel Darkmoon Ödülleri'yle kadim ilahların gücünden faydalanabilecek. Bu kudretli büyüler Savaş Meydanları için yeni ve sınırlı süreli bir mekanik konumunda. Her dört turda bir Darkmoon Ödülü keşfedip onu elinize ekleyeceksiniz. Ayrıntılar için makalemize göz atabilirsiniz: https://playhearthstone.com/en-us/news/23584142
 
Ayrıca bugünden itibaren 18 Ocak'a kadar oyuna giriş yapan tüm oyuncular 500 altın ve beş adet Darkmoon Panayırı Dehşeti kart paketi kazanıyor!
 
YENİ KAHRAMANLAR KİTABI: GARROSH - TEK KİŞİLİK DENEYİMİ (16 Aralık)
 
 
Garrosh gençliğinde ailesinin mirasıyla barışmakta zorlanıyordu. Hayatının ilerleyen dönemlerinde bunu benimsemesinin ardından Horde'da çabucak yükseldi ve hem gücü hem de inancıyla pek çok kişiyi etkiledi. Peki yüreğinin derinliklerinde nasıl sırlar yatıyor? Kahramanlar Kitabı: Garrosh, Hearthstone'un Kahramanlar Kitabı serisinin üçüncü bölümü ve tüm oyuncular için tamamen ücretsiz. Bu macerayı tamamlayan oyuncular 1 Savaşçı Paketi kazanacak.
 
AYRICA, YILBAŞI HAN KAPIŞMALARI BAŞLIYOR

•  (Gift Exchange Tavern Brawl) Hediyeleşme Han Kapışması (16 Aralık)
•  (Wacky Waxy Winter Veil) Mum Çılgınlığı (23 Aralık)
 
GELECEK PROGRAM(5 Ocak)

YENİ KAHRAMANLAR KİTABI: UTHER - TEK KİŞİLİK DENEYİMİ

Işık tarafından kutsanan Uther, Gümüş El Düsturu'nun ilk paladini olmuş ve İkinci Savaş sırasında Lordaeron'u Horde'a karşı savunmuştu. Uther herkesin saygı duyduğu biriydi ve tahtın varisini eğitmesi için seçilmişti. Ta ki işler tamamen farklı bir hal alana kadar... Kahramanlar Kitabı: Uther, Hearthstone Kahramanlar Kitabı serisinin dördüncü bölümü ve o da tüm oyuncular için ücretsiz. Bu macerayı tamamlayan oyuncular 1 Paladin Paketi kazanacak.
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
blizzard hearthstone f2p warcraft heroes of warcraft pc ipad
Indie World Sunumunda Nintendo Switch'e Gelecek Oyunlar Tanıtıldı Steam'den Kaldırılan Devotion 18 Aralık'ta GOG'a Geliyor (Güncelleme: Gelmiyor)

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hearthstone: Heroes of Warcraft
+ TAKİBE
AL
15 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız