Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dark Souls'tan ilham Alan Bleak Faith: Forsaken için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
 
Dark Souls'tan ilham alan aksiyon rol yapma macera oyunu Bleak Faith: Forsaken için yeni resmi oynanış fragmanı yayınlandı. Geliştiriciliğini Miso Vukcevic ve Mirko Stanic'in üstlendiği bu yapım ilk olarak Ağustos 2019'da Kickstarter tarafından finanse edildi. 
 
Üçüncü şahıs bir açık dünya hayatta kalma korku aksiyon rol yapma oyunu için yayınlanan yeni fragmanda oyun içerisinde çeşitli oynanış görüntüleri, dövüş animasyonları ve daha fazlası gösteriliyor.
 
Oyun daha önce birçok kez ertelendi
 
 
 
İlk olarak 2021 yılında çıkması planlanan aksiyon rol yapma oyunu Bleak Faith: Forsaken, 2022'nin ikinci çeyreğinde PC'ye çıkış yapacaktı. Şu ana kadar çıkış yapmayan yapımın artık 2023 yılı içerisinde yayınlanacağını varsayabiliriz.
 
Bleak Faith: Forsaken, Dark Souls'ta olduğu gibi zorlu bir dövüş sistemine sahip olacak. Yapacağınız her hamle oyun içerisinde çok önem arz edecek. Oyunda düşmanlara karşı vereceğimiz tepkiler, savunma stilleri, doğru zamanda savuşturma - saldırma ve kaynak yönetimi her zaman dikkat etmemiz gereken unsurlar arasında yer alacak.
 
İşte fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming RPG Dövüş Nişancı Macera
Tom Clancy's The Division Resurgence için Oyunun Dünyasını Tanıtan Fragman Yayınlandı Metal: Hellsinger PS4 ve Xbox One Konsolları için Çıkış Yaptı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Bleak Faith: Forsaken
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız