Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Crying Suns Epic Games Store'da Ücretsiz, Haftaya Star Wars Battlefront II

 
Epic Games Store yeni yılda da ücretsiz oyun vermeye devam ediyor.

Alt Shift'in 2019'da çıkan taktiksel rogue-lite oyunu Crying Suns, 14 Ocak saat 19:00'a kadar Epic Games Store'da ücretsiz. Bu tarihten önce kütüphaneye eklerseniz sizde kalıyor. Aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.
 
 
Epic Games Store'da 14 - 21 Ocak tarihleri arasında Star Wars Battlefront II: Celebration Edition ücretsiz olarak sunulacak.
 
 
Crying Suns, gizemli bir şekilde çöken bir imparatorluğu araştıran bir uzay filosu komutanı olarak oynayacağın taktiksel bir rogue-lite oyunudur. Hikâye bakımından zengin bu deneyimde, her başarılı deneme ile İmparatorluk ve kendin hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracaksın.
 
- Yöntemsel olarak oluşturulmuş bir evrende uzay keşfi
- Savaş gemileri ve onların uçak filoları arasında taktiksel çarpışmalar
- 300'den fazla olası hikâye olayı
- 6 bölümden oluşan derin ve dramatik bir olay örgüsü
- En sevdiğimiz SF evrenlerinden (Foundation, Dune, Battlestar Galactica) ilham alan karanlık ve tedirgin edici bir atmosfer

Hikâye: Bir klonun destansı yolculuğu

700 yıllık barış ve refahın ardından, Galaktik İmparatorluk birdenbire paramparça oldu. İnsan efendileri için her şeyi yapan tanrısal makineler olan OMNI'ler, gizemli bir şekilde kapandılar. Ve uzun zamandır kendi başına hayatta kalma yetisini kaybetmiş olan insanlık, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Ancak Galaksinin uzak bir köşesinde, bir buz ve kaya gezegeni olan Gehenna aynı zamanda İmparatorluk Teknolojisinin ulaştığı en yüksek teknolojilere sahip çok gizli bir tesis ve insanlığın kurtulmak için son şansı.

Yıldız savaşlarına katılan gelmiş geçmiş en iyi İmparatorluk Amirali, adeta bir savaş makinesi olan Ellys Idaho'nun organik bir klonusun; tuhaf, karanlık bir mizah anlayışına sahip, çalışır durumdaki son OMNI olan Muhafız Kaliban tarafından bu gezegende uyandırıldın.

Görevin: İmparatorluğun şu anda kaosa gömülmüş, saldırgan kümeleri arasında bir savaş gemisini ustaca yönetmek ve OMNI'leri yeniden çalıştırmaya ve tüm insanlığın geleceğini kurtarmaya çalışmak. Dikkat et; tek bir yanlış hareketin, sonunu getirebilir. Ama artık Gehenna'yı terk etmen gerekiyor... Çünkü zaman dolmak üzere.

Bu haberin bağlantısı
URL
Monster Hunter Rise Demosu Yayınlandı Xbox Game Pass'e Daha Fazla Final Fantasy Oyunu Eklenecek
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

CaptainReinhard

8.1.2021 00:04:17

0
Oha Epic Games yavaş!

Angel of the Lord

7.1.2021 21:43:39

+3
Bir an dedim şu 2005 civarları çıkan Battlefront mu acaba diye. Ama bildiğimiz büyük bütçeli olan geçen yıllarda çıkanı veriyorlar sanırım. Helal olsun.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ücretsiz Oyun Haberleri
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız