Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Code Vein'den Yeni Karakter Fragmanı: "Insatiable Despot"

 
Bandai Namco'nun yaptığı aksiyon rol yapma oyunu Code Vein'in karakterlerinden Insatiable Despot'a odaklanan yeni bir fragman paylaşıldı. Bahsi geçen fragmanı ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. Code Vein; 27 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun demosu ise şu anda erişilebilir durumda.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
CODE VEIN'de geçmişinizin sırlarını ortaya çıkarın ve peşinizi bırakmayan kabuslarınızdan kaçmak için ekibinizi oluşturun ve cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkın. Ölüm kalıcı olabilir, ancak bu ekipmanınız için geçerli değildir. Karakter sınıfınızı istediğiniz zaman değiştirin, yetenekleri birleştirme ve eşleştirme kabiliyetini açın veya iş birliği yapabileceğiniz birçok NPC arasından seçiminizi yapın ve ölümle yaşam arasındaki farkı siz belirleyin.

Birlikte Yükselin
Bir yapay zeka ile veya arkadaşınızla çok oyunculu ortak görev modunda ekip kurun ve bu hikaye tabanlı zindan deneyiminde yıkıma uğramış bir dünyanın derinliklerine dalın. Birbirinizin güçlerini kullanarak eş zamanlı saldırılar planlayın ve birbirinizi sürpriz saldırılardan koruyun veya çok güçlü düşmanların üstesinden gelin.

Büyük Mücadeleler Büyük Ödüller Kazandırır
Yeni teçhizat elde edin, karakterinizin seviyesini yükseltin ve Lost'a karşı koymak için daha da güçlenin. Yeni oyunculardan deneyimli aksiyon oyuncularına kadar, CODE VEIN'deki görevler sayesinde oyuna daha sık giriş yapacaksınız.

Revenant'ınızı Özelleştirin
Süngü, balta, mızrak ve diğer pek çok silah arasından seçiminizi yapın. Her biri gücünüzü artıran, düşmanları zayıflatan ve yeni silah yeteneklerini veya güçlü saldırıları kullanmanızı sağlayan çeşitli "yeteneklere" erişmenize izin veren güçlü Blood Code geliştirmeleriyle karakterinizin becerilerini yükseltin. Yepyeni dövüş stratejileri için imkan sağlayan, her birinin kendine özgü görselliği ve saldırı stili bulunan güçlü kan emme aracı Blood Veil ile rakiplerinizin işini bitirin. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Bandai Namco God Eater Shift Inc. Code Vein Aksiyon RPG
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu Co-op Puzzle Oyunu We Were Here Together 10 Ekim'de Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Code Vein
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız