Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

CoD : Modern Warfare 2 için Yeni Detaylar

Çıkışı yaklaştıkça oyunseverlerin heyecanını daha da arttıran Call of Duty : Modern Warfare 2 için yeni detaylar ortaya çıktı.
 
Oyunun multiplayer modu ile ilgili detaylar yakında açıklanabilir. GT'dan Geoff Keighley, twitter sayfasında oyunun multiplayer modu ile ilgili yeni görsel ve bilgilerin bir kaç gün içerisinde gösterileceğini belirtti.
 
Oyun ile birlikte gelecek olan sanatsal çalışma kitapçığı da gözüktü. Bu kitapçığın içerisinde yer alan bazı resimler ise oyunun beklediğimizden çok daha fazla aksiyon içereceğini kanıtlar nitelikteler. Bu çalışmalardan özellikle motorsikletli olanı oldukça dikkat çekiyor. Kar motoru kullanabileceğimiz oyunda "motorsiklete de mi bineceğiz?" ise akıllara gelen ilk soru.
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Ayrıca oyun hakkında bir diğer haber de Çin'den geldi. Prestige Edition sürümündeki gece görüş dürbününü imal eden çinli çalıştırıcılar, imal ederken aynı zamanda bu dürbünü denemeyi de ihmal etmemişler.
 
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
 
Gece görüş dürbünü gibi oyun ile gelmeyen fakat oldukça şık gözüken Soap Mactavish figürü ise Amazon'da 79.99$'a satışa sunuldu.
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Oyun ile ilgili son haberimiz ise Infinity Ward hakkında. MapMonkey sitesi, Infinity Ward'ın ofisini gezme imkanı bulmuşlar ve bu gezintilerini de kameraya çekmişler. Bu videoyu izlemek için tıklayınız.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Call of Duty Modern Warfare 2 Infinity Ward PS3 PC xbox 360
Pokemon, 2 Günde 1.5 Milyona Yakın Sattı! Yeni Uncharted 2 Multiplayer Demo Videoları

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Call Of Duty: Modern Warfare 2
+ TAKİBE
AL
22 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız