Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Chunsoft 2 Macera Oyunu Üzerinde Çalışıyor

999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors oldukça kaliteli bir oyundu

    Nintendo DS için hazırladıkları 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors adlı oyunları ile büyük beğeni toplayan Chunsoft iki yeni macera oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı.
 
    Firmanın bu iki yeni oyunundan bir tanesi 1994 yılında Super Nintendo için piyasaya çıkan "Shin Kamaitachi no Yoru" olarak açıklandı. Toru ve kız arkadaşı Mari'nin bir katilin peşinde bulmacalar çözdüğü oyun PS3 ve Vita için hazırlanıyor. Oyunda iki konsol arası bağlantı kuracak olmamız da sevindirici.
 
      Tamamen 3D hale getirilecek oyunun en önemli özelliği ise 100 kişinin aynı anda bir suça ait bulmacayı çözmeye çalışacağı bir multiplayer modunun bulunacak olması.
 
     Chunsoft'un diğer macera oyunu  999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors'u geliştiren ekip tarafından hazırlanan "Gyokugen Dasshutsu Adv: Zennin Shiboudes" adlı bir oyun. Playstation Vita ve 3DS sahipleri bu oyunu oynamak şansı yakalayacaklar.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gematsu PS Vita PS3 3DS Chunsoft Adventure
Ninokuni PS3'nin Japonya Çıkış Tarihi Açıklandı Rise of Nightmares'ten Tren Kazası Görselleri

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
999 : 9 Hours, 9 Persons, 9 Doors
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız