Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bubsy: Paws on Fire! Nisan'da Çıkacak, DLC Kickstarter Kampanyası Bugün Başlıyor

 
Yayıncı Accolade ve geliştirici Choice Provisions, Bubsy: Paws on Fire!ın Nisan ayında PlayStation 4, Switch ve PC (Steam) platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

Accolade ayrıca oyuna indirilebilir içerik desteği için Kickstarter kampanyası başlatacağını duyurdu. Bugün Türkiye saati ile 21:00'da başlayacak Kickstarter kampanyasında ekip $25,000 fon toplamayı hedefliyor. Planlanan indirilebilir içerikler yeni kostümler, yeni bir oynanabilir karakter, yeni seviyeler ve yeni bir boss ve daha fazlası.

Kickstarter destekçilerine sunulacak ödüller arasında oyun kodları, yukarıda belirtilen indirilebilir içerikler, oyunun orijinal soundtrack'i, PlayStation 4 için oyunun sınırlı sayıda basılmış fiziksel sürümü, Bubsy Games koleksiyonu ve Runner oyunları koleksiyonu yer almakta.

Kickstarter fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Kickstarter sayfası henüz aktif değil açıldığında buradan erişebileceksiniz. Oyun hakkındaki detaylara buradan, oyunun resmi websitesine de buradan ulaşabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Respawn Entertainment Titanfall 3 Üzerinde Çalışmıyor Granblue Fantasy: Relink Artık Platinum Games Tarafından Geliştirilmiyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)