Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Brigandine: The Legend of Runersia 25 Haziran'da Switch için Çıkacak

 
Yayıncı Happinet ve geliştirici Matrix Software, Brigandine: The Legend of Runersia'nın 25 Haziran'da dünya genelinde Switch için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyun hakkında:
 

1998'de çıkan klasik Brigandine, 20 yılın ardından tamamen yeni sıra tabanlı bir strateji oyunu olarak geri dönüyor.  
 
Fantastik bir dünyada geçen oyun, Runersia kıtasındaki toprakları fethetmek için savaşa giren altı ülkeyi konu ediniyor. Oyuncular bu altı ülkeden birini seçip Rune şövalyeleri ordusunu oluşturacak, 40'tan fazla üs bölgesini keşfedecek ve Runersia kıtasında ilerledikçe 100'den fazla benzersiz şövalye ve 50 tür canavar ile savaşacak.
 
Senaryo yazarı Kenji Terada (Batman: Dark Tomorrow, Final Fantasy I - III), sanat yönetmeni ve karakter tasarımcısı Raita Kazama (Puzzle & Dragons, Xenoblade Chronicles) ve besteci Tenpei Sato (Brigandine: Grand Edition, Disgaea 1 - 5). 

 
Çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Brigandine: The Legend of Runersia Happinet Matrix Software Switch
Fire Pro Wrestling World DLC'si ‘Fighting Road: Champion Road Beyond’ Çıktı Platinum Games Yeni Stüdyosunu Tokyo'da Açıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Brigandine: The Legend of Runersia
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız