Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Breathedge Konsollara 6 Nisan'da Gelecek

 
Uzayda geçen mizah unsurlu hayatta kalma macera oyunu Breathedge geçtiğimiz günlerde PC'de erken erişimden ayrılarak yeni içerikler ve Türkçe altyazı desteğiyle birlikte 1.0 sürümüne geçiş yaptı ve yakında konsollara da geliyor.

Geliştirici RedRuins Softworks, Breathedge PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonlarının 6 Nisan'da çıkış yapacağını duyurdu.

Breathedge şu anda PC'de (Steam, Epic Games Store, GOG, Origin) üzerinde ulaşılabilir durumda. Origin'de EA Play'e dahil. 
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Breathedge, dış uzayda geçen alaycı bir hayatta kalma macera oyunudur. Büyükbabasının küllerini galaktik bir cenazeye taşıyan ve birdenbire kendini evrensel bir komplonun tam ortasında bulan Adam adında sıradan bir adamı canlandır.
 
Uzaya Hoş Geldin!
Büyük bir uzay cenaze gemisi, engin uzayda bir kaza geçirir ve ardında bir enkaz, tabutlar, ölü yolcular ve seni bırakır. Yıldızlararası bu çöplükte hayatta kalmaya çalış, küresel bir komployu ortaya çıkar, prensesi kurtar ve klavyenin tuşlarına basarak etrafta dolaşırken parmaklarını kırmamaya çalış (yoğun pratik için ekranını açık tutman tavsiye edilir.)
 
Ürettiğin çöplerle uzayı kirlet
Atalarımızın elinde hiç elektrik bandı olmadığı için gelişmeleri uzun zaman aldı. Fakat sende var ve nasıl kullanıldığını biliyorsun. Bu büyülü maddeyle birçok farklı işe yaramaz nesne üretip onları hava kilidinden uzaya atabilirsin. Üretebileceğin yararlı şeyler de var tabii ama dikkatli ol, bunları üretmek oyunu bitirmene neden olabilir.
 
Tamir ve Dekore Et
Tüm komşuların, ölü taklidi yapmaktan başka bir şey yapmadan boşlukta süzülürken, elindeki çeşitli aletler ve teçhizatlar, gelmiş geçmiş en gürültülü komşu olmanı sağlayacak. Eşsiz bir uzay istasyonu yarat, oksijen ve elektrik sağla, güneş panellerinden hamster çiftliğine envaiçeşit ekipmanla donat ve her türden çerçöple bir araya getirdiğin mobilyaları kullanarak uzay istasyonunu gerçek bir bekar evine dönüştür.
 
Düt! Düt!
Evet doğru duydun, bu şahsi aracının kornası! Bunun dışında, küçük bir roket üretebilir, ölülere binebilir veya büyük bir uzay gemisi inşa edebilirsin. Araçlar daha hızlı hareket etmene, engellerden kaçınmana ve kafa kafaya bir çarpışmadan sonra ölüm ekranını görmene yardımcı olur.
 
Giriş, Sonuç ve Diğer Saçmalıklar
Uzayda hayatta kalmak eğlencelidir, bir hikâyeye bağlı kalarak hayatta kalmak daha da eğlencelidir çünkü çünkü senaristleri kızdırmak için bütün hikâyeyi atlayabilirsin! Breathedge, çok sayıda kara mizah öğesi, alaycı diyalog, ölümsüz bir tavuk, çılgın bir düşman, kötü animasyonlara sahip ara sahneler ve mükemmel bir oyunu mükemmel yapan diğer tüm özellikleriyle birlikte harika bir hikâye sunuyor.

 
Çıkış fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak IGN US Breathedge RedRuins Softworks hayatta kalma macera oyunu
The Day Before Yeni Oynanış Videosu Final Fantasy VII Remake Part 2 Yönetmenliğini Naoki Hamaguchi Tek Başına Üstleniyor

BSC Misafiri

28.2.2021 21:37:06

+1
Oyunu PC de controller ile denedim. Oyunun yapısı gayet iyi fakat controller ile oynaması baya zor. Çok küçük toplanabilir craft malzemeleri var ve oto kilitlenme de olmadığı için durumu çok zorlaştırıyor umarım bu durum düzelir.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Breathedge
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız