Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu

 
Sony Interactive Entertainment Corona virüsü endişeleri sebebiyle Boston'da düzenlenecek PAX East 2020 etkinliğine katılma planlarını iptal etti.

Bunun üzerine Boston Belediye Başkanı Marty Walsh, Sony başkanı ve CEO'su Kenichiro Yoshida'yu bir mektup yollayarak, etkinliğe katılmama kararını tekrar düşünmelerini istedi ve etkinliğe katılması için çağrıda bulundu.
 
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh,
 
"Bu korkular, Asyalıların kendi üzerlerinden atmak için uğraştığı zararlı stereotipleri güçlendiriyor. En kötü dürtülerimizi tetikliyor: şüphe uyandıran insan gruplarını göstermek, kendimizi dış dünyaya kapatmak, global şehrimizin sağladığı fırsatları ve bağlantıları kaçırmak. Boston şehri bu zararlı ve yanlış yönlendirilmiş korkuları ortadan kaldırma çabaları için birleşmiş durumdadır." 
 
"Büyük ve uluslararası bir şirket olarak önünüzde iyi bir örnek oluşturma fırsatı var. Teknolojide lider bir firma olarak, korku ile değil, gerçekler ile motive olduğunuzu gösterebilirsiniz. Oyun ve kültürde lider bir firma olarak, soyutlanmaya değil bağa inandığınızı gösterebilirsiniz." 
 
PAX East 2020 etkinliği 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Boston Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenecek.

Bu haberin bağlantısı
URL
sony playstation 4 ps4 playstation next gen
Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı Gran Turismo Sport'un Yeni Güncellemesi Önümüzdeki Hafta Yayınlanacak

lohan777

23.2.2020 13:10:15

+1
sony yönetenleri insan yerine koymayın lütfen !
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayStation 4
+ TAKİBE
AL
145 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız