Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Borderlands 3 Hikaye DLC'si ‘Bounty of Blood: A Fistful of Redemption’ 25 Haziran'da Çıkacak

 
Yayıncı 2K Games ve geliştirici Gearbox Software, Borderlands 3 için ‘Bounty of Blood: A Fistful of Redemption’ adlı üçüncü hikaye indirilebilir içeriğinin 25 Haziran'da çıkış yapacağını duyurdu. Season Pass ve Super Deluxe Edition'a dahil olacak.

İndirilebilir içerik vahşi batı temalı yeni bir ortam ve Rose ile Juno gibi yeni karakterlerle tanışma fırsatı sunacak. Oyuncular The Devil Riders adındaki tehlikeli ve ölümcül bir çetenin sonunu getirmek için Gehenna gezegeninde zorlu bir göreve çıkacak. JetBeast adında yeni bir hoverbike, yeni görevler ve çok sayıda loot ile yeni silahlar oyuncuları bekliyor olacak.

Ayrıca 4 Haziran'da ücretsiz içerik güncellemesi ‘Takedown at the Guardian Breach’ yayınlanacak. Bu güncelleme ile gizemli bir Guardian sinyalinin kaynağının yerini tespit etmek için Minos Prime gezegenini ziyaret edeceksiniz ve gezegene vardığınızda kendinizi etrafınız kuşatılmış bir şekilde bulacaksınız. Yeni düşmanlar, mini boss, son boss, düşük yer çekimli platform bölümleri ve çevre bulmacaları içerecek. Ödüller arasında silahlar, teçhizat ve toplanabilir kozmetikler yer alıyor.

Borderlands 3 PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store & Steam) üzerinde ulaşılabilir durumda.

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption ekran görüntüleri:  
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Borderlands Borderlands 3 Gearbox 2K Games RPG FPS
Grounded Demo Xbox Insider Programı için Yayınlandı, Steam'de 9 - 14 Haziran Tarihleri Arasında Observation Steam'de Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

TheNewAtilla

22.5.2020 08:06:01

0
Çok özgün bir dlc olmuş

Bugra4129

22.5.2020 03:51:39

+2
Bol bol Rdr 2 göndermeleri görücez.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Borderlands 3
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız