Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bloober Team, Sony ile Yeni Bir Lisans Anlaşması imzaladı

 
 
Bloober Team, Sony Interactive Entertainment ile bir lisans ve dağıtım anlaşması yaptığını duyurdu. Bu anlaşmanın ardından yeni Silent Hill söylentileri gündeme geldi.
 
Polonya merkezli video oyun stüdyosu Bloober Team, 2019'da Blair Witch, Layers of Fear, 2021'de The Medium gibi korku oyunlarını geliştirdi. Dolayısıyla korku oyunları geliştirme konusunda yılların deneyimine sahip bir stüdyo olarak karşımıza çıkıyor.
 
Korku oyunları üzerinde büyük bir deneyime sahip Bloober Team'in Sony ile imzaladığı lisans anlaşmasının yeni Silent Hill oyunu için yapıldığı söyleniyor. Sektörde yer alan isimler bu anlaşmanın sıradan olmadığını ve arka planda bir şeylerin olduğunu belirtiyor.
 
Ortaya çıkan Silent Hill söylentileri henüz resmi olarak onaylanmadığı için beklentileri düşük tutmakta fayda var.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz oyun geliştirme stüdyo firma sony
Square Enix, Satılan Stüdyoların Ardından Yenilerini Kuracağını ve Satın Alacağını Bildirdi Deliver Us The Moon'un Yeni Nesil Konsol Sürümleri Ertelendi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

16.5.2022 21:13:04

0
NCK: İlgilenenler varsa şuna bakın. https://www.youtube.com/watch?v=xULFng5IRFg

BSC Misafiri

16.5.2022 10:09:40

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Silent Hill gibi bir markayı böyle acemi bir firmaya emanet edecek kadar enayi değildir Konami arkadaşlar o yüzden sakin olabiliriz
Tam tersi bir o kadar enayi bir firmadır her şey beklenir pachinko beyinlilerden

BSC Misafiri

16.5.2022 10:09:18

0
Hadi yeni nesle bu adamların yaptıkları oyunları Silent hill diyerek ötelediniz gerçek Silent hill fanlarına ne diyeceksiniz? Silent hill homecoming amerikalı bir studyoya yaptırıldı sonuçları ortada homecoming üçleme olacaktı diğer iki oyunun adı bile anılmadı.Daha sonra gidip çek bir stüdyo buldunuz vatra games ömrümde bir serinin başına gelebilecek en kötü şey oldu Silent hill de karete yapan düşmanlar vardı gerisini siz düşünün...Eğer Silent hill bu adamlara yaptırılıcaksa life is strange-Medium kırması ucuz bir Silent hill 2 kopyası olmaktan öteye gitmez boşuna satın almayın.İlk Silent hill oyununun motivasyonu belliydi the exorcist kitabı-İbrahimi dinler-Jacobs ladder filmi-Amerikan tarikat kültürü- Stephen King ve insan psikolojisi üzerine inşa edilmişti bunların hepsi Japon kültürünün yapısıyla harmanlanmıştı eğer bunları motivasyon olarak almayacaksa yapmayın daha önce bunları çıkarıp denediniz komik oluyor...

Fearless_tr

16.5.2022 09:20:41

0
Daha dün medium kötü bir oyun diyorduk simdi en iyi korku oyunu yapimcisimi oldu :))) Bu adamlar sh oyunu yapamaz, Bunlarin yaptiklari oyunlar her ne kadar iyi gözüksede ruh yok

BSC Misafiri

15.5.2022 20:07:41

0
quote:

Orjinalden alıntı: Venomstr Silent Hill Downpour aşırı kötü bir oyundu. Silent Hill'i andırmıyordu bile. Aklıma gelince bile sinir oluyorum.
Downpour'a dair hatırladığım güzel şeylerden biri zamanına göre grafikleri iyi gibiydi birde müzikleri Akira Yamaoka yapmasa bile iyiydi. Onun dışında yaratık tasarımları vs komikti gerçekten. Bence yinede önceki oyun Homecoming'ten bir kaç tık daha iyiydi genel anlamda.

BSC Misafiri

15.5.2022 19:23:59

0
umarım konomi bunlara yaptırmaz ve umarım sony özel oyunu olmaz

Microphone Not Found

15.5.2022 18:44:00

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Bloober en iyi korku oyunu yapımcısıysa vay halimize o zaman. İnşallah bunların eline veripte ortalama bir oyun çıkartmazlar Silent Hill yani bu. Team Silent'ı topla geri bu kadar mı vizyonsuzsun Konami. Nereden geliyor bu SH serisini polonyalılara verme motivasyonu anlamıyorum yani. En son verdiğinizde ne oldu gördük. Vatra Games Downpour u çıkarttıktan sonra kapandı gitti. Bloober'ın da yapacağı en fazla Medium tarzı bir oyun olur.
Oyun çıktığında puanları basarlar demek istemiş.

Venomstr

15.5.2022 18:00:17

0
Silent Hill Downpour aşırı kötü bir oyundu. Silent Hill'i andırmıyordu bile. Aklıma gelince bile sinir oluyorum.

BSC Misafiri

15.5.2022 17:09:10

0
NCK: Silent Hill'i ilk dört oyunu Japon oyun stüdyosu Team Silent tarafından yapıldı. Bence hepsi süper oyunlardı. Silent Hill 4: The Room first personlı oda içi bölümleriyle Resident Evil 7: Biohazard'ın habercisidir bence. Daha sonra yapılan oyunlar hep Batılı stüdyolardan geldi. Ne varsa Japonlarda var. The Evil Within, Lost in Vivo oyunları en yakın Silent Hill benzeri oyunlardır.

BSC Misafiri

15.5.2022 15:47:52

+2
Silent Hill gibi bir markayı böyle acemi bir firmaya emanet edecek kadar enayi değildir Konami arkadaşlar o yüzden sakin olabiliriz

BSC Misafiri

15.5.2022 15:22:57

+3
Bloober en iyi korku oyunu yapımcısıysa vay halimize o zaman. İnşallah bunların eline veripte ortalama bir oyun çıkartmazlar Silent Hill yani bu. Team Silent'ı topla geri bu kadar mı vizyonsuzsun Konami. Nereden geliyor bu SH serisini polonyalılara verme motivasyonu anlamıyorum yani. En son verdiğinizde ne oldu gördük. Vatra Games Downpour u çıkarttıktan sonra kapandı gitti. Bloober'ın da yapacağı en fazla Medium tarzı bir oyun olur.

BSC Misafiri

15.5.2022 14:29:15

+1
an itibariyle bloober team en iyi korku oyunu yapımcısıdır. medium dan kat be kat beter birşey çıkartsalar bile 90 lar 95 ler bir köşede hazır tutuluyordur
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sony
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız