Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Black Widow, WandaVision ve Falcon & Winter Soldier'dan Yeni Görseller Paylaşıldı

 
Disney'in yarattığı Marvel karakterlerinden oluşan Marvel Sinematik Evreni'ne ait gelecekte gelen yapımlar için yeni görseller paylaşıldı. Geçtiğimiz gün düzenlenen Brezilya Comic-Con etkinliğinde Sinematik Evren'in 4. fazından yeni görseller ve bilgiler paylaşıldı.
 
Black Widow
 
 
Black Widow filminden yeni bir poster paylaşıldı yukarıda da görebileceğiniz gibi. Filmin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve buraya tıklayarak fragmana ulaşabilirsiniz. Film ile ilgili yeni bir bilgi paylaşılmadı ancak Kevin Feige, karakterin geçmişini tamamen öğreneceğimize Marvel Evreni'nin geleceğini belirleyeceğini söyledi. Black Widow, 1 Mayıs 2020'de vizyona girecek.
 
The Eternals
 
Etkinliğe katılanlar film ile ilgili yeni görüntüler gördü ancak ne yazık ki bu görüntüler henüz halka açılmadı. Kevin Feige bu filmin 4. fazı tamamen değiştireceğini söyledi.
 
The Falcon and The Winter Soldier
 
 
Yukarıdaki tweette de görebileceğiniz gibi diziden yeni görseller paylaşıldı ancak ne yazık ki yeni bir bilgi yok. Dizi Disney+ için 2020 Sonbahar'da yayınlanacak.
 
WandaVision
 
 
 
WandaVision dizisinden yeni bir bilgi yok ancak paylaşılan bu görsel bizlere bir şeyler anlatıyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye'de de yayınlanan Vision adlı çizgi romana yakın bir hikaye göreceğiz diyebiliriz. Çizgi romanın kapak resmini aşağıda bulabilirsiniz. Okumadıysanız sizlere tavsiye edelim ve daha fazla bu konu hakkında konuşmayalım. Eğer az da olsa çizgi romandan esinlenirlerse ki öyle duruyor, gerçekten muazzam bir dizi bizi bekliyor olabilir. Dizi 2021 İlkbahar'da Disney+ için yayınlanacak. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot Film ve Dizi Haberleri mcu marvel sinematik evreni marvel disney black widow wandavision falcon winter soldier dizi disney+
Haftanın Espor Gündemi: 24 İlk kadın Zula takımı kuruldu, Zula Kadınlar Ligi geliyor!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Film Haberleri
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız