Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Birleşik Krallık'ta Haftanın En Çok Satan Oyunları 13 Ocak - 19 Ocak)

 
 
Birleşik Krallık'ta haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Çıkışlarından bu yana birinci sırada sürekli yarışan iki oyun bu hafta birinciliği kaptırdı. İlk haftasında olan Dragon Ball Z: Kakarot ilk sırada. 
 
Genel olarak listeye baktığınız zaman neredeyse tüm oyunlar Nintendo oyunu. Grand Theft Auto V ise yükselmeye devam ediyor, çıkışının yedinci yılında. 
 
1- DRAGON BALL Z: KAKAROT
2- CALL OF DUTY: MODERN WARFARE
3- FIFA 20
4- GRAND THEFT AUTO V
5- STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER
6- WARIOWARE GOLD
7- LUIGI'S MANSION 3
8- MARIO KART 8 DELUXE
9- YO-KAI WATCH
10- SUPER SMASH BROS. ULTIMATE
11- TOKYO MIRAGE SESSIONS #FE ENCORE
12- YO-KAI WATCH 2: BONY SPIRITS
13- YO-KAI WATCH 2: FLESHY SOULS
14- JUST DANCE 2020
15- THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD
16- DR KAWASHIMA'S BRAIN TRAINING FOR NINTENDO SWITCH
17- POKEMON SWORD
18- MARIO & SONIC AT THE OLYMPIC GAMES TOKYO 2020
19- BORDERLANDS 3
20- THE WITCHER III: WILD HUNT GOTY EDITION
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ukie Haftanın en çok satanları Birleşik Krallık FIFA 20 call of duty modern warfare star wars jedi fallen order gta 5 Dragon Ball Z: Kakarot
Naughty Dog DX12, Vulkan ve NVIDIA GPU'ları ile Deneyimi Olan Grafik Programcıları Arıyor SEN: Seven Eight Nine 6 Şubat'ta Switch ve PC için Çıkacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

21.1.2020 14:47:05

+1
Dragonball kakarot iyisatıcağı belliydi. Animenin hayran kitlesi çok fazla buda oyuna yansıyor oyunda iyi olunca hayranlar almak istiyor . Japonlar akıllı adamlar boşuna demiyorlar. Şöyle açık dünya bleach oyunuda yapsalarda shingami olup hollow kesip espadalarla savaşsak oyunun geliştiricileri bu oyun kadar önem verseler eminim güzel bir açık dünya bleach oyunu ortaya cıkartırlar . Umarım japonlar böyle dünyaca tutulan birçok animenin özellikle büyük açık dünya oyunlarını yaparlar bleach , hunter x hunter vb. (shounen türü) animelerinden esinseler bile oyuna kaliteli bolça içerik sunarlar .

gamerasi

21.1.2020 12:06:20

+1
Seni etkilememiş olabilir, buna en ufak bir eleştirim olmaz ama başkalarının beğenilerine saygı göstermiyor olsan bile, ilgisiz kal be kardeşim.

kpln04

21.1.2020 10:09:03

0
Kral sakin bende zamanında izledim ama hiçbir zaman beni digimon pokemon hatta ay savaşçısı kadar etkilemedi Naruto boruto kakarot one piece oyunları hep aynı elden çıkmış gibi

gamerasi

21.1.2020 01:06:23

+1
Kakarot nedir öyle mi? Yıllardır Dragon Ball serisini izleyenlerin, Rpg içerikli bir DB hayalinin ortaya çıkmış halidir. Şu forumda ne kadar boş beleş üye var. Türkiye'nin ilk özel televizyonu olan Star Tv de, Dragon Ball ile anime dünyasını keşfedenlere, ayrıca selam olsun.

kpln04

20.1.2020 22:34:58

0
bunlarda ne çıksa alıyor ya biraz seçici olun arkadaş kakarot nedir
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)