Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Birleşik Krallık'ta Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satan Oyunları (1 Mart - 7 Mart)

 
Geçtiğimiz hafta Birleşik Krallık'ta en fazla satan oyunlar açıklandı. Çıkışından bu yana neredeyse her hafta ilk 10'da bulunan Star Wars Jedi: Fallen Order, bu hafta ilk 10'a girmeyi başaramadı.
 
Listenin 1 numarasında ise, geçtiğimiz hafta çıkan bir oyun var: Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX. Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX, 2006 yılında Game Boy Advance ve Nintendo DS için yayınlanan, Pokémon Mystery Dungeon serisinin iki oyunundan oluşan bir remake. İki oyun en fazla satış sayısı bakımından Birleşik Krallık'ta sırayla 14. ve 34. sıraya ulaşabilmişti. 
 
Geçtiğimiz hafta ikinci olan Two Point Hospital ise %69'luk bir düşüş ile 6. sıraya geriledi. LEGO Harry Potter Collection ise %101'lik bir atış ile 17. sıraya yükseldi.
 
İlk 10 sırayı aşağıda bulabilirsiniz.
 
1 - Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX
2 - Call of Duty: Modern Warfare
3 - Grand Theft Auto V
4 - FIFA 20
5 - Tom Clancy's The Division 2
6 - Two Point Hospital
7 - Minecraft (Switch)
8 - Mario Kart 8: Deluxe
9 - Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
10 - Luigi's Mansion 3
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GamesIndustry Haftanın en çok satanları Birleşik Krallık FIFA 20 call of duty modern warfare star wars jedi fallen order Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX
LEC 2020 Bahar Mevsimi 7. Hafta Karşılaşmaları Oynandı VFŞL 2020 Kış Mevsimi 6. Hafta Karşılaşmaları Oynandı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)