Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bayonetta & Vanquish'in Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

 
Geliştiriciliğini PlatinumGames'in yaptığı ve Sega'nın yayınladığı Bayonetta ve Vanquish oyunlarının remastered hali paket olarak Xbox One ve PlayStation 4 için bugün yayınlandı. Çıkış fragmanı da geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.
 
Oyunun daha önce sizlerle paylaştığımız inceleme puanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun tanıtım yazısı ve bahsi geçen çıkış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
PlatinumGames'in en çok sevilen iki oyunun 10. yılını Bayonetta & Vanquish'in yeniden düzenlenmiş ikili paketiyle kutlayın. 4K çözünürlük ve 60fps ile Xbox One X'de ve PlayStation 4 Pro'da mevcuttur.

Bayonetta serisinin doğuşunu kült klasik, orijinal aksiyon macera oyunuyla deneyimleyin. Bayonetta'nın beceri deposundan yararlanarak göksel düşman ordusunu doğrayın, kesin ve kurşun yağmuruna tutun.

Bilimkurgu nişancı oyununda DARPA ajanı Sam Gideon olarak oynayın. Var olan silahları tarayıp onların bir kopyasını üretebilen bir deneysel silah olan BLADE ile Sam, ele geçirilmiş uzay kolonisi Providence'a sızıp ileri teknolojili düşman birliklerini yenmek zorundadır.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite Vanquish Bayonetta remastered çıkış tarihi duyuruldu yeniden 10. yıl
Sayonara Wild Hearts 25 Şubat'ta Xbox One'a Geliyor Rainbow Six Siege Year 5 Erişime Açıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Bayonetta & Vanquish Remastered
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız