Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Battlefield 2042'nin Dead Space Etkinliği Başladı

 
 
Yakın zamanda haberini sunduğumuz üzere nişancı aksiyon oyunu Battlefield 2042 için yepyeni bir Dead Space temalı etkinliğinin geleceğini duyurduk. Şimdi ise bu sınırlı süreli etkinliğin başladığını aktarabiliyor ve oyuncular oyuna geçiş yapabiliyor.
 
Etkinlik 16 Temmuz'a kadar sürecek
 
 
 
Geçtiğimiz hafta duyurulduğu üzere EA'in korku serisi Dead Space, Battlefield 2042’ye konu oluyor. Outbreak adıyla karşımıza çıkan yeni mod 16 Temmuz'a kadar sürüyor. Oyuncular düşman dalgalarıyla beraber etkinlik kapsamında savaşıyor ve hedefleri ele geçirmek için büyük bir uğraş veriyor. Ardından bir asansör aracılığıyla kaçmaya çalışıyor.
 
Etkinlik kapsamında elde edebileceğiniz çeşitli ödüller ve kozmetikler bulunuyor. Battlefield 2042’ye yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Dead Space temalı etkinlik kapsamında çok özel ayrıntılar ve göndermeler de bulunuyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle oyun haberler 2024
Pokemon Temalı Uyku İzleme Uygulaması 100 Milyon Dolar Kazandırdı Hellblade 2'nin Beklenenden Kötü Satış Performansı Gösterdiği Bildirildi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız