Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bandai Namco, Ace Combat 7: Skies Unknown'un Denuvo Korumasını Kaldırdı

 
 
Bandai Namco yeni bir güncelleme ile Ace Combat 7: Skies Unknown'dan Denuvo korumasını kaldırdı. Denuvo teknolojisi her ne kadar oyunlar için koruma sağlasa da performans ve optimizasyon konusunda sıkıntılar çıkardığı gerekçesiyle birçok tartışmayı da beraberinde getiriyor. 
 
Bandai Namco, oyun için yeni bir güncelleme yayınladı. Ancak güncelleme notlarını açıklamadı. Bu yüzden başka bir değişikliğin olup olmadığı bilinmiyor. 
 
Ace Combat 7: Skies Unknown, Şubat 2019'da PC platformuna çıktı. Başka bir deyişle Bandai Namco, oyunun piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra Denuvo korumasını kaldırdı.
 
Ace Combat 7: Skies Unknown, Unreal Engine 4 motorunu kullanıyor ve oyuncuları Usean kıtasına doğru yolculuğa çıkarıyor. 
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming aksiyon macera
Resident Evil 4 VR için 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı Half-Life 2 için Beta Güncellemesi Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Microphone Not Found

20.10.2021 17:54:22

0
quote:

Orjinalden alıntı: Antikaruh Ama hala Ultrawide desteği eklemedi. Bazen şu caponlar çok sinir ediyor. Bu arada haber ile alakalı; Denuvo yıllık, aylık ve oyunu koruduğu sürece satış bazında komisyon/prim alıyor. Babalarının hayrına kaldırmıyorlar bunu. Belki bilmeyen vardır diye yazayım dedim.
Bunun onunla alakalı olduğunu sanmıyorum. Yeni nesil Intel işlemcilerde %30-35 gibi bir performans kaybı oluyormuş Denuvo yüzünden.

Antikaruh

20.10.2021 17:27:03

0
Ama hala Ultrawide desteği eklemedi. Bazen şu caponlar çok sinir ediyor. Bu arada haber ile alakalı; Denuvo yıllık, aylık ve oyunu koruduğu sürece satış bazında komisyon/prim alıyor. Babalarının hayrına kaldırmıyorlar bunu. Belki bilmeyen vardır diye yazayım dedim.

betadragon

20.10.2021 13:57:49

0
Ayni şekilde shadow of the tomb raider ve rise of the tomb raider dan da kaldirildi
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)