Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Baldur's Gate 3'ün Yapımına Wushu Studios Yardımcı Oluyor

 
Wushu Studios, Baldur's Gate 3'ün yapımında Larian Studios'a yardımcı olduklarını duyurdu.
 
"İnanılmaz yetenekli Larian Studios ile birlikte Baldur's Gate 3 üzerinde çalıştığımızı açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Baldur's Gate gibi ikonik bir seri üzerinde çalışma şansı nadir görülen bir rüya gibi ve Larian Studios gibi vizyoner bir ekibi desteklemekten dolayı onur duyuyoruz."
 
"Baldur's Gate 3 şu anda üzerinde çalıştığımız projelerden sadece bir tanesi. Bu yılın ilerleyen zamanlarında daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz." 
 
Wushu Studios; Sony Interactive Entertainment tarafından kapatılan Driveclub ve Motorstorm oyunları geliştiricisi Evolution Studios'un çalışanlarından oluşuyor. Driveclub'ın ses yönetmeni Alan McDermott stüdyoya liderlik ediyor.

Stüdyo daha önce tek oyunculu hikaye odaklı bir bilim kurgu oyunu üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Ayrıca 2018'de Switchblade için Lucid Games ile ortaklıklarını duyurdular.
 
Baldur's Gate 3 bu yıl Steam ve Stadia'da erken erişime açılacak.

Oyunla ile ilgili yeni detaylara ve oynanış videolarına buradaki haberden göz atabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Baldur's Gate III Baldur's Gate 3 Larian Studios
PAX East 2020 Oynanış Videoları #2 IEM Katowice 2020 CS:GO Turnuvasında Yarı Final Karşılaşmaları Belirlendi!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Wayward Son

29.2.2020 21:24:11

0
Koşulsuz ön sipariş. Çok beğendim. Rtwp olmaması benim için eksi değil. Çok fazla şey eklemişler oynanış mekaniği olarak.

YildirimBuyucusu

29.2.2020 18:17:47

0
Oyun tahmin ettiğim gibi bazı noktaları Divinity Original Sin 2'yi hatırlatıyor. Ben en başında bu oyunu DOS 2'nin devamı şeklinde değil Baldur's Gate 2'nin devamı şeklinde geliştirmeleri gerektiğini söylemiştim. Ama firma "Biz bunu biliyok böyle yapak" kafasından çıkamamış belli ki. Tabii bu söylediklerim oyunun kötü olacağı anlamına gelmiyor. Oynanış görüntüleri gayet hoş duruyor ve daha geliştirme aşamasında. Tam olarak çıktığında bakalım nasıl bir şey bekliyor bizleri.

BSC Misafiri

29.2.2020 16:30:43

0
Sıra tabanlı aksiyonu öldürüyor. Benim ne sabrım ne vaktim var açıkçası

BSC Misafiri

29.2.2020 16:30:27

0
Çok fazla yardımcı olamamış sanırım. Çünkü oyun Divinity orginal sin 2 genişleme paketi gibi olmuş. ismini divinity gate 3 koysalar yeridir
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Baldur's Gate III
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız