Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Baba, Xbox Adaptive Kontrolcüsünü Kullanarak Kızının Switch'te Oyun Oynayabilmesini Sağladı

Microsoft'un Xbox Adaptive Kontrolcüsü, hareketliliği sınırlı olan oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış özel bir kontrolcü ve bir kez daha oyunların daha fazla kişi tarafından erişilebilir olabileceğini kanıtladı.
 
Birleşik Krallık'ta teknoloji akademisi Digital Jersey Academy'nin patronu Rory Steel, motor nöron hastalığı bulunan kızı Ava için Xbox Adaptive Kontrolcüsünü ve çeşitli diğer parçaları kullanarak Switch'te kullanılabilecek özel bir kontrol sistemi hazırladı. Ava bu şekilde The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ı oynayabiliyor.
 
 
 
 
 
 
Xbox patronu Phil Spencer da Rory Steel'in harika iş çıkardığını belirtti. Fakat sadece bu kadar da değil.

Logitech ve Microsoft daha fazla kişinin yüzünü güldürebilmek için kontrolcünün geliştirilmiş bir sürümünü hazırlamak için Rory Steel ile birlikte çalışmak istediklerini dile getirdi.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak VG247 Xbox One Microsoft Konsol Next gen Xbox TV Kinect
Metro Redux Switch Versiyonu TV Modunda 1080p 30FPS ve Taşınabilir Modda 720p 30FPS Çalışacak DreamLeague Season 13: The Leipzig Major'da Playoff Karşılaşmaları Belirlendi!

mehmetalpertr

20.1.2020 19:40:57

+6
quote:

Orjinalden alıntı: AMERICAN İşte bu yüzden Microsoft ??????
Hadi oradan be. Bundan da bunun reklamını mı çıkardınız ... Ayıptır ayıp. Adam kızcağızı için uğraşmış Switch Kontrol padi yapmış Kızımızın sadece yüzündeki gülümsemeyi görmek yeter. Siz bunu görmüyor ve MS reklamı yapıyorsunuz. İnsanlık nerelere geliyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Xbox One
+ TAKİBE
AL
47 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız