Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Avustralya'da Satışının Yasaklanması Sonrası DayZ'nin İçeriği Düzenleniyor

 
Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde Avustralya'da DayZ'nin fiziksel sürümünün yasaklandığını sizlerle paylaşmıştık. Olay sonrası bu saçmalığa son vermek isteyen Avustralya'daki oyun kurulu oyunun çevrimiçi bir şekilde satılmasına da müdahil oldu. Olaya dair daha fazla detay için bu haberimizi okuyabilirsiniz.
 
Bununla birlikte Bohemia Interactive, oyunun tüm dünyada rahat bir şekilde satılması için oyunda bazı değişiklikler yapacağını açıkladı.
 
Bohemia Interactive'in sözcüsü şu şekilde konuştu:
 
"Avustralyalı oyuncular haricinde dünyanın geri kalanı DayZ oynayabiliyor ve biz de Avustralyalı oyuncuların bundan mahrum kalmasını istemiyoruz. Oyunumuz arkadaşlarınızla vakit geçirmek için mükemmel bir araç.
 
Şu anda ise DayZ'nin global versiyonunu yeniden düzenliyoruz, bu sayede de oyunumuz Avustralya'yla birlikte oyun kurullarından rahat bir şekilde geçebilecek."
 
Bohemia Interactive böyle bir radikal karar alan ilk firma değil. Fallout 3'ün piyasaya sürülmesiyle birlikte benzer bir hamle de Bethesda'dan gelmişti. Bethesda oyunun bazı ülkelerde piyasaya sürülürken sorun yaşamaması için oyunlarından 'morfin' kelimesini kaldırmıştı. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Kotaku FPS Zombie Aksiyon Multiplayer Avustralya
PUBG PC'deki Ses Güncellemesi Hakkında Bazı Detaylar Paylaşıldı Nintendo Switch'i Nostalji Merkezine Çevirecek Olan SNES Controller Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Johnny Silverhand

14.8.2019 12:32:38

0
Hayır, tam sürümde şuanda.

Angel of the Lord

14.8.2019 00:49:45

+1
Bu oyun hala erken erişimde mi? Yıllar yıllar önce BSC'de serisi çekiliyordu bu oyunun.

BSC Misafiri

13.8.2019 15:48:55

+2
En son duvarlardan geçen zamanda kalmıştım. Arkadaşa sordum nasıl lan gideri var mı gelem mi dedim. Cevabı: Keşke oyundaki her şey senin bıraktığın zamanki gibi kalsaydı.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
DayZ
+ TAKİBE
AL
210 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız