Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Anthem'in Baş Yapımcısı Ben Irving BioWare'dan Ayrıldı

 
Anthem'in baş yapımcısı Ben Irving, BioWare'dan ayrıldığı twitter üzerinden duyurdu.

Ben Irving BioWare'da sekiz yıl çalıştı ve Star Wars: The Old Republic ile Anthem'in geliştirme süreçlerinde önemli rol oynadı.
  
"BioWare'da geçirdiğim harika sekiz yılın ardından, yoluma devam etme kararı aldım ve başka bir oyun şirketinde heyecan verici bir fırsatı kabul ettim. Uzun yıllar önce Baldur's Gate'i ilk oynadığım günden beri BioWare çalışmak için hayalini kurduğum yerdi."
 
"Bana harika insanlarla harika oyunlar üzerinde çalışma şansı tanıyan herkese sonsuza dek minnettar olacağım. Anthem'in parlak bir geleceği olacağına inanıyorum. Oyun üzerinde çalışan harika bir ekip var ve daha da gelişmesini takip etmek ve oynamak için sabırsızlanıyorum."
 
LinkedIn profiline buradan göz atabilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dualshockers Anthem Bioware Electronic Arts
Epic Games Store Ağustos Güncellemesi Bulut Depolama ve Daha İyi Ürün Sayfaları Getiriyor CS:GO'nun En İyi Oyuncusu Rahatsız Edici Bir Dil Kullandığı İçin Twitch'ten Banlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

16.8.2019 22:49:32

+1
Altında imzası olan hiç bir oyuna şans verilmemesi gereken kişidir kendisi. Anthem'ı ön sipariş alarak ilk günden beri takip ediyorum. Ona verdiğim parayı yan kesici gelip çalsa daha az üzülürdüm.

BSC Misafiri

16.8.2019 19:17:49

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Aklı olan almaz bu herifi daha işe, şirkete.. Ben anlama aga yok EA baskı yapmış ondanmış vs leri e çek git, istifa et? Paranın kokusu tatlı gelmiş ki o ağır çöpü utanmadan çıkarmışsın insanların karşısına. Neyse ben şu Ben Irving ismini bir yere yazayım, denk geldiğim hiç bir oyununa bulaşmam bu saatten sonra :)
bebe olduğun o kadar belliki ne bir yerde çalışmışsın bu güne kadar ne şirket çalışma şeklini biliyorsun bol keseden atıyorsun inşallah büyüyünce böyle yaratıcılığın gerektiği bir işte çalışırsın da üstten gelen baskılara ekmek parandan olma pahasına direnirsin

BSC Misafiri

16.8.2019 14:58:30

+1
Aklı olan almaz bu herifi daha işe, şirkete.. Ben anlama aga yok EA baskı yapmış ondanmış vs leri e çek git, istifa et? Paranın kokusu tatlı gelmiş ki o ağır çöpü utanmadan çıkarmışsın insanların karşısına. Neyse ben şu Ben Irving ismini bir yere yazayım, denk geldiğim hiç bir oyununa bulaşmam bu saatten sonra :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Anthem
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız