Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Animasyon filmlerinden esinlenen Bye Sweet Carole için tanıtım fragmanı yayınlandı

 
 
Yayıncılığını Just For Games'in ve geliştiriciliğini Little Sewing Machine'in üstlendiği Remothered'ın yaratıcısı Chris Darril tarafından oyunculara sunulacak korku bulmaca macera oyunu Bye Sweet Carole için yeni fragman yayınlandı. Fragmanla beraber oyunun tanıtımı yapılıyor ve bizlere içerik hakkında detaylar aktarılıyor.
 
Oyun animasyon filmlerinden esinleniyor
 
 
 
Bye Sweet Carole, animasyon filmlerinden esinleniyor ve Chris Darril tarafından geliştiriliyor. Psikolojik korku unsurlarını bünyesinde barındıran bulmaca macera oyunu içerisinde bir yandan geriliyor diğer yandan ise hikayeyi deneyimliyoruz. 
 
Oyun içerisinde ana karakter Carole olarak karşımıza çıkıyor ve biz oyuncular burada bizlere sunulan ilgi çekici dünyada korku dolu bir yolculuğa atılmaya hazırlanıyoruz. Animasyon filmlerinden ilham alan ve sinematografik teknik kullanılarak hayata geçirilen bu oyunda farklı farklı karakterle ile tanışabiliyor ve diyaloglara girebiliyoruz.
 
Bye Sweet Carole, 2024'te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 
 
Tanıtım fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Bye Sweet Carole
Hayran Projesi Final Fantasy IX: Memoria Project için 25 Dakikalık Oynanış Görüntüleri Yayınlandı Madden NFL 24'ün PC Sürümü Yeni Nesil Konsollarla Aynı Özelliklere Sahip Olacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız