Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Animal Crossing: New Horizons'ın Yeni İçerik Güncellemesi Yayınlandı

 
Nintendo, Animal Crossing: New Horizons'ın yeni ücretsiz içerik güncellemesini bugün yayınladı.

Renkli ve tüylerle dolu bir Festival etkinliği, mevsimlik eşyalara yeni eklemeler, yeni Tepkiler ve satın alınacak eşyalar içeriyor.

Detayları:
 

Festival Etkinliği - Soğuk havayı hiçbir şey dans ve uçan tüylerle dolu renkli bir Festival etkinliğinden daha iyi tutamaz. 15 Şubat'ta Dansçı Pavé, biraz konfeti ve karnaval havası yaratmak için adanın meydanına varacak.

Sadece bu gün, oyuncular ağlarıyla adada yüzen renkli tüyleri yakalayabilir ve karşılığında tutkulu bir dans numarası almak için onları Pavé'ye takas edebilirler. Gökkuşağı tüyleri özellikle nadir görülen bir manzara gibi görünüyor, bu yüzden onları yakalayıp Pavé ile takas etmek en iyisidir. Oyuncular arkadaşlarını adalarına davet edebilir veya birlikte kutlamalara katılmak için ziyarete gidebilirler.

Yeni Tepkiler – Festival heyecanını ifade etmek için Viva Festivale Tepki Seti, oyun içi ‘bell’ ile Nook's Cranny'deki raftan sınırlı bir süre için satın alınabilir ve Feelin ’It, Let's Go, Viva ve Confetti tepkilerini içerir.

Yeni Kıyafetler – Festivale kıyafetleri 1 Şubat'tan itibaren Able Sisters'ta sınırlı bir süre için mevcut olacak, böylece oyuncular tarzlarını gösterebilecek.

Sezonluk eşyalar –Yeni sezonluk eşyalar Nook Shopping'de satışa sunulacak. Oyuncular, duygusal sezonu 1 Şubat'tan 14 Şubat'a kadar satın alınabilecek çikolata kalpler ve kalp şeklindeki buketlerle kutlayabilirler. Ayrıca, Ocak ve Şubat aylarında belirli dönemler için Ay Yeni Yılı ve Büyük Oyun Kutlamaları ile ilgili başka eşyalar da olacak.
 
Mart ayında Animal Crossing: New Horizons için başka bir güncelleme daha planlanıyor.

Bugün yayınlanan güncellemenin fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Animal Crossing: New Horizons Nintendo Switch
Persona 5 Strikers'ın Yeni Fragmanında Karakterlerin Savaş Yetenekleri Gösteriliyor Steam Oyun Festivali 500'den Fazla Demo İçerecek
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

El Goblino

29.1.2021 01:27:04

0
On numara gecen yil basinda en cok vakit gecirdigim oyun rakibi yok Switchin...

OldReview

28.1.2021 12:44:59

0
Eski save'i sildim, sıfırdan başlayacağım, günlük bir saat takılsam yeter. Bir oyun bu kadar mı şirin olur, bu kadar mı bağlayıcı olur?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Animal Crossing: New Horizons
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız