Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Alan Wake'te Dinlediğimiz Poets of the Fall Şarkıları Control'da da Olacak

 
Çıkışına sayılı günler kalan Remedy'nin yeni oyunu Control'dan güzel bir haber geldi. Daha önce Remedy'nin başarılı korku oyunu Alan Wake'de dinlediğimiz Poets of the Fall'un yeni şarkılarını Control'da duyabileceğiz. Remedy'nin direktörlerin olan Sam Lake ve Poets of the Fall, birlikte çalıştıklarını bir video ile açıkladılar. 
 
Alan Wake'i oynayanlar bu grubu oldukça yakından tanıdıkarını ve sevdiklerini düşünüyoruz Alan Wake'te çalan şarkılar oldukça başarılıydı çünkü. Alan Wake'ten yola çıkarak şunu söyleyebiliriz ki Control'un sonunda müzikle pekiştirilmiş etkileyici bir final göreceğiz. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak da Poets of the Fall'un Spotify sayfasına ulaşabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
Doğaüstü güçlerin eline geçmiş, sürekli değişen bir binada kaybolmaya hazır olun

New York'ta bulunan gizemli bir şirket, farklı bir dünyadan gelen güçler tarafından işgal edilmiş. Şirketin yeni yöneticisi olarak bu sürekli değişen binanın kontrolünü yeniden elde etmek için savaşmaya hazırlanın.

Remedy Entertainment'ın (Max Payne, Alan Wake) yapımını üstlendiği Control, derin ve tahmin edilemez bir dünyada savaşırken doğaüstü yetenekleri, değiştirilebilir ekipmanları ve yaptıklarınıza göre şekillenen ortamları ustalıkla bir arada kullanmanızı gerektiren doğaüstü bir üçüncü şahıs aksiyon/macera oyunu.

Jesse Fadens'ın hikayesini su yüzüne çıkarın

Yeni yönetici Jesse Fadens'ın, kurumsal rolünü kabullenmeye çalışırken yanıtların peşinde koştuğu kişisel macerasını merkezine alan hikayeyi keşfedin. Jesse'nin hikayesinin yanı sıra, Control'un yer aldığı dünyanın ve yolculuğunuz boyunca tanışacağınız dostların kendi hikayelerine de tanık olacaksınız.

Yan görevler ve gizemlerle bu tahmin edilemez dünyada diğer Şirket ajanlarıyla çalışın ve gizemli şifreleri çözerek New York'ta yer alan bu devasa binada yapılan tuhaf deneylere ışık tutun. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite Control Remedy Entertainment PS4 Xbox One PC
Astral Chain ve Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 Gamescom 2019 Oynanış Videosu Sihirdar Durağı Etkinlik Programı Yayınladı!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

TheNewAtilla

26.8.2019 15:06:40

0
Alan wake den bir tane bile şarkı aklımda kalmadı

BSC Misafiri

24.8.2019 02:39:31

0
oyunun kalitesinden şüphem yok ama lütfen şu oyunun sonu bir yere bağlansın max payne alan wake quantum break'deki hikayeler yarım bitiyor ve bu hikaye hiçbir zaman tamamlanmıyor bir yere varmıyor sinir bozucu bir durum

Jack Rabbit Slims

23.8.2019 20:19:18

0
War çok güzel şarkıydı.

WOLKY DJ

23.8.2019 09:31:48

0
max payne 2'nin credits kısmındaki şarkı hala arşivimde

BSC Misafiri

23.8.2019 05:11:15

0
Sam Lake o remedy nin ceo su ve evet max payne inde ilk yuzu ne gunlerdi be umarim bu oyunda guzel olur remedy sevdigim yapimcilardan oldu her zaman.

nForcer

22.8.2019 22:14:51

+1
Remedy ilk Max Payne'i ekonomik yokluklar içinde geliştirdiği için Max Payne'in yüzü Sam Lake'ten modellenerek tasarlanmıştı.

BSC Misafiri

22.8.2019 21:33:41

+1
Ana sağdaki ekşi surat ilk Max Payne reyiz değil mi :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Control
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız