Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aksiyon Rol Yapma Oyunu LOST EPIC Erken Erişim'den Çıkıyor

 
 
One or EIGHT ve Team EARTH WARS, LOST EPIC'in Erken Erişim'den ayrılacağını ve 28 Temmuz'da PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için tam sürüm olarak çıkış yapacağını duyurdu. Oyun, İngilizce, Japonca ve Basitleştirilmiş Çince dil seçeneklerini destekleyecek.
 
2D aksiyon rol yapma oyunu LOST EPIC ilk olarak 5 Haziran 2021'de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak piyasaya sürüldü. Erken Erişim sürümü için büyük bir güncelleme 21 Mayıs'ta yayınlandı. 
 
Oyunun tam sürümü, aynı anda üç oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu modu ve bunun yanı sıra Team EARTH WARS'ın önceki oyunu EARTH'S DAWN'dan ilham alan bir karakter görünümü (skin) de içerecek. PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsol sürümleri, dijital sanat kitabı ve orijinal müziğe sahip olacak.
 
LOST EPIC, 300.000 kez indirilen hit oyun EARTH'S DAWN'ın yaratıcısı Team EARTH WARS'ın en yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu aksiyon macera ryo LOST EPIC
INDIE Live Expo Winter 2022 Etkinliği Duyuruldu SOULVARS, PC'ye ve Konsollara Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız