Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aksiyon RPG Hellpoint 16 Nisan'da Çıkacak

 
Yayıncı tinyBuild ve geliştirici Cradle Games, aksiyon rol yapma oyunu Hellpoint'in 16 Nisan'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. 
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Hellpoint, bilim ve doğaüstünün birbirine karıştığı ağır atmosferik evrende geçen karanlık ve zorlu bir aksiyon RPG'dir.
 
Bir zamanlar insanlığın başarısının görkemli bir zirvesi olan Irid Novo istasyonu şimdi harap olmuş, şeytani boyutlar arası varlıklar tarafından tamamen istila edilmiş ve kötü niyetli Kozmik Tanrıların iradesine hizmet ediyor.
 
Kaynaşma olarak da bilinen garip olaya yol açan kötü olaylar silsilesini anlamaya çalışmak adına Irid Novo'yu araştırmak için hazırlanmış ve gönderilmiş şifreli Yazar'ın bir yaratımısın.
 
Irid Novo uzay istasyonu kısa kestirmeler, sayısız sırlar, o sırların içinde de sırlar olan kocaman, birbirine bağlı bir yapıdır ve hepsini keşfetmen gerek. Yolculuğun boyunca izleyebileceğin çeşitli yollar ve istasyonun karanlık köşelerinin derinliklerine ilerledikçe daha fazla korku ve ürperti var.

Oynayış tarzına uyması için onlarca yakın ve uzak menzilli silah. Her silahın ustalaştığında kilidini açabileceğin kendi benzersiz özel yeteneği vardır.

Klasik ve modern bilim kurgu filmlerinin hikâyesi ve bilgisiyle oluşturulmuş kuantum felaketi sonrası büyüleyici bir dünya. Tüyler ürperten müzik!

Yenilenmiş düşman istatistikleri, pozisyonları, boss görünümleri ve ordu saldırıları gibi çeşitli dinamik etkinlikleri tetikleyen uğursuz kara delik etrafındaki gerçek zamanlı uzay istasyonu.

Zorlanıyorsan, yanına co-op oturumuna katılacak birini bul ya da çevrimiçi yardım iste. Ganimet pay edilir ve iki yerel oyuncunun tecrübesi kaydedilir ve kaybolmaz.

Ve yeterince zorlanmıyorsan eğer, diğer oyunculara seninle savaşmaları için meydan oku! 4 oyuncuya kadar çok oyunculu PvP destekleniyor."

 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Hellpoint tinyBuild Cradle Games aksiyon rol yapma oyunu
Fizik Tabanlı Taşıma Simülasyonu Moving Out 28 Nisan'da Çıkacak Saints Row IV: Re-Elected 27 Mart'ta Switch'e Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

kratos47

6.2.2020 17:39:37

0
darksouls ve deadspace çocuğu gibi darkspace

BSC Misafiri

4.2.2020 20:01:07

0
Bıktım soulslike oyunlardan

kpln04

4.2.2020 18:34:03

0
Güzel görünüyor Tam switch te oynamalık Umarım savaş sistemi akıcı olur
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hellpoint ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız