Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aksiyon-RPG Oyunu "Princess Remedy 2: In A Heap of Trouble" Steam'de Ücretsiz

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ludosity'nin yaptığı aksiyon rol yapma shooter oyunu Princess Remedy 2: In A Heap of Trouble Steam'de kısa süreliğine ücretsiz. 9 Eylül 2016'da çıkan Princess Remedy 2: In A Heap of Trouble'ı almak için tek yapmanız gereken buraya tıklayıp oyunun Steam sayfasından oyunu kütüphanenize eklemek. 
 
Princess Remedy 2: In A Heap of Trouble, Türkiye saati ile 15 Ekim 20.00 tarihine kadar ücretsiz. Oynanış süresi olarak kısa da olsa gayet eğlenceli olan bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Muazzam bir Boss Tower yerinden fırladı, bütün kasabaları yukarı kaldırdı. İnsanlar buna alıştı ve kulede yaşamaya devam etti, ancak her türlü gizemli hastalığa yakalanmaya başladılar. Hala Saturnian şifa okulunda olan Prenses Remedy, güçlerini herkesi iyileştirmek ve Boss Tower'ı yenmek için kullanmak zorunda! 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot Princess Remedy 2: In A Heap of Trouble Steam Aksiyon RPG
Call of Duty ve Goat Simulator Karışımı Goat of Duty'nin Çıkış Tarihi Açıklandı Gwent'in iOS İçin Gelecek Olan Betasının Tarihi Açıklandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Princess Remedy 2: In A Heap of Trouble
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız