Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Afterparty İnceleme Puanları

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Night School Studio'nun yaptığı macera oyunu Afterparty yarın itibariyle PC için yayınlanacak. Yayınlandığı gibi de Game Pass üyeleri oyunu oynayabilecekler.
 
Oyunun ilk inceleme puanları da paylaşıldı. Şu an için metascore ortalaması 80. Kullanıcıların verdiği puanların ortalaması ise oyunun çıkışı ile birlikte yani yarın belli olacak. Verilen tüm puanları ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
The Indie Game Website - 90
Stevivor - 90
Shacknews - 90
IGN - 85
God is a Geek - 85
PC Gamer - 80
Hardcore Gamer - 80
Game Informer - 78
GameSpot - 70
Twinfinite - 70
GameSpew - 60 
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Afterparty oyununda daha yeni ölmüş olan ve birdenbire kendilerini cehennemde ebedi bir hayata başlarken bulan iki yakın arkadaş Milo ve Lola olacaksın. Ama bir kaçamak noktası var: İblis’ten daha çok iç, o da sana Dünya’ya yeniden giriş şansı bahşetsin.

Verdiğin her bir karara göre hikayeyi ve ilişkilerini değiştiren zeki sohbet sistemi ile Milo ve Lola’yı kontrol et. Geceleri meydana gelen vahşi olaylar boyunca kişiliklerindeki acayiplikleri ve sisli geçmişlerini ortaya çıkar.

Yeraltı dünyasında hangi maceralarla cebelleşeceksin? Her bir adımda sen karar vereceksin. Şimdiye kadarki en iyi âleme gitme, lanetlenme sebebini ortaya çıkarma ve masanın altındaki koca adamdan daha çok içme vaktin geldi. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Metacritic Night School Studio Afterparty Macera İblis
The Last of Us Part II Animatörü Jonathan Cooper Naughty Dog'dan Ayrıldı Death Stranding PC için Duyuruldu, Önümüzdeki Yazın Başlarında Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Afterparty ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız