Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Açık Dünya Oyunu Redfall Duyuruldu

 
 
Yayıncı Bethesda Softworks ve Dishonored geliştiricisi Arkane Austin, Xbox Series ve PC için açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu Redfall'ı duyurdu. 2022 yazında çıkış yapacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı
 
Prey ve Dishonored'ın ödüllü ekibi Arkane Austin'den Redfall, işbirliğine dayalı bir birinci şahıs nişancı oyunu. Arkane'in özenle üretilen dünyalar ve yaratıcı oyun mekanikleri sevgisi üzerine mirasını devam ettiren Redfall, stüdyonun kendine özgü oynanışını işbirliğine dayalı aksiyon ve birinci şahıs türleriyle birleştiriyor.
 
Massachusetts'in ilginç ada şehri Redfall, güneşi engelleyip adayı dış dünyadan koparan bir vampir lejyonu tarafından kuşatılmış durumda. Şehrin damarlarını kurutmak isteyen bu acımasız düşmanlara karşı hayatta kalmış birkaç kişiyle beraber kapana kısılmışken mükemmel vampir avcısı takımını oluşturmak için çeşitli kahramanlar arasından seçim yapıp diğerleriyle birlik ol.
 
Redfall'un vampirleri klasik kan emicilerden değil. Bu vampirler bilimsel bir deney korkunç bir şekilde sonuçlandığı için dünyaya geldiler ve evrimleşmeye devam ediyorlar. Ancak tek engel onlar değil. Oyuncular ayrıca, saflarına katılma umuduyla adanın yeni doyumsuz gücüne tapan insan tarikatçılarla da karşılaşacak. 
 
Yayınlanan video
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu rpg açık dünya
Forza Horizon 5 Xbox Series, Xbox One ve PC için duyuruldu Marvel's Guardians of the Galaxy Oyunu Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Cpt. Miller

15.6.2021 07:27:51

0
Değişik konulu bir oyun olmuş, umarım oynanış da trailer gibi güzel olur.

YildirimBuyucusu

14.6.2021 10:23:23

0
İnsanlar bu oyunun duyurusuna pek ilgi göstermese de, sağlam bir oyun olacağını tahmin ediyorum. CGI trailer gösterdiler, amaç konsepti göstermek. Ve gösterilen konsept hoşuma gitti. Stüdyonun Arkane olması da cabası.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)