Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ace Combat 7: Skies Unknown Açılış Sinematiği

 
Bandai Namco, Ace Combat 7: Skies Unknown'un dört buçuk dakika uzunluğundaki açılış sinematiğini paylaştı.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Dünyanın en müthiş savaş uçaklarından bazılarının kokpitine geçin ve bulutlara yükselerek cesaret isteyen hava mücadelelerine ve gerilim dolu taktiksel it dalaşlarına hazırlanın.
 
Ace Combat 7'de Usta bir pilotun rolünü üstleniyorsunuz – Dünyanın en açık ve en göz korkutucu alanında, yani gökyüzünde devriye gezmekle görevli seçkin bir savaş pilotusunuz.
 
Sizi çok tehlikeli it dalaşlarına götürecek olayları yaşamadan önce bir dizi modern ve fütüristik uçak arasından seçim yapın ve onları son teknoloji ürünü süper silahlarla donatın.

 
Ace Combat 7: Skies Unknown 18 Ocak'ta PlayStation 4 ve Xbox One için; 1 Şubat'ta PC için çıkacak. PlayStation 4 versiyonu PlayStation VR desteği sunacak.
 
Açılış sinematiğini aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
OlliOlli ve OlliOlli 2: Welcome to Olliwood Switch'e Geliyor Blaster Master ve Zelda II: The Adventure of Link 16 Ocak'ta Nintendo Switch Online'a Eklenecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)