Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

AEW: Fight Forever için Yeni Bir Fragman Videosu Yayınlandı

 
 
THQ Nordic, AEW Games ve Yuke's, güreş oyunu AEW: Fight Forever için yeni bir fragman videosu yayınladığını duyurdu. Ayrıca oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Milyonlarca kez satılmış sayısız güreş oyununun yaratıcısı YUKE’s Co, Ltd. tarafından geliştirilen AEW: Fight Forever, nostaljik arcade güreş hissini yenilikçi All Elite Wrestling bitiricileri ve ardışık saldırı hareketleriyle buluşturuyor. All Elite Wrestling şu anda ringe girmiş olan en büyük efsanelerin yanı sıra yepyeni, olağanüstü AEW yeteneklerini içeren Rampage ve Dynamite şovlarıyla her hafta TNT ve TBS televizyon ağlarını kasıp kavuruyor. 
 
AEW: Fight Forever, yetenek kadrosundakilerin en iyisinin de iyisini tek bir oyunda bir araya getiriyor! Çevrimiçi işbirlikçi güreş, basit komutlarla gerçekleştirilen takım manevraları dizisini içeren Güreş Takımı maçları ile Fight Forever'da bir sonraki seviyeye taşınıyor. Engin kariyer modu, güreşçi özelleştirmesi, üst düzey AEW arenaları, bazı eski moda ve onaylanmamış eğlence türleri dahil olmak üzere sayabileceğinizden daha fazla maç türü sizleri bekliyor.
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu AEW: Fight Forever PlayStation 5 Xbox Series PlayStation 4 Xbox One Switch PC
Yarış Oyunu Wreckreation Konsollar ve PC için Duyuruldu THQ Nordic, Yeni Bir South Park Oyununu Tanıttı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)