Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

90'lar Hayatta Kalma Korku Oyunlarından Esinlenen Dawn of Fear PS4 için 3 Şubat'ta Çıkacak

 
Yayıncı Good Game Publishing ve geliştirici Brok3nsite, 90'lı yılların hayatta kalma korku oyunlarından esinlenen Dawn of Fear'ın 3 Şubat'ta PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Dawn of Fear, geçmişinde büyük trajediler yaşayan genç Alex'in hikayesini anlatıyor. Alex'in annesi onu doğururken ölmüştür ve babası da hayatına devam ederek başka birisi ile evlenmiştir. Bu evlilikten Alex'in üvey kardeşi Max doğar. Bir gün Alex, Max ve babası araba ile seyahat ederken trafik kazası yaşanır ve bu kazadan bir tek Alex sağ kurtulmayı başarır. Alex bir süre yas tuttuktan sonra yavaş yavaş kendini toparlamaya ve hayatını yeniden kurmaya başlar fakat üvey annesi bunu yapamaz ve akıl hastanesine yatırılır. 
 
Bu olaylardan üç yıl sonra üvey annesinin öldüğünü söyleyen bir mektup alır ve eşyalarını almak için ailesinin evine geri dönmeye karar verir. Eve vardığında çocukluğunda hatırladığı ev yerine delilik ve zulüm ile dolu bir ev bulur ve buradan kaçıp kaçamayacağını bile bilmemektedir.
 
Alex'in hayatta kalmasını sağlamak için mantığınızı kullanarak bulmacaları çözmeniz, savunmasız bir durumda kalmamak için cephanenizi iyi bir şekilde yönetmeniz, evin içine işleyen korku tarafından sürüklenmemek için soğuk kanlı kalmanız gerekecek. 

 
Fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Dawn of Fear Good Game Publishing Brok3nsite PS4 hayatta kalma korku
Red Dead Redemption 2 Fotoğraf Modu ve Ek Hikaye İçeriği Xbox One Versiyonuna da Eklendi Xbox Series X Fotoğrafları

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dawn of Fear
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız