Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

31 Temmuz'da Xbox Game Pass'ten Beş Oyun Kaldırılacak

 
   Xbox Game Pass'in ‘yakında ayrılacak oyunlar’ sekmesinde belirtilene göre, 31 Temmuz 2018 tarihiyle birlikte sistemin kütüphanesinden kaldırılacak oyunlar şu şekilde:

- DiRT Rally
- Overcooked
- Pharaonic
- So Many Me
- Ultratron
 
   31 Temmuz'dan sonra, bu oyunları daha önceden indirmiş ve aboneliğiniz devam ediyor olsa dahi Xbox Game Pass aracılığıyla oynayamayacaksınız. Oynamak istediginiz takdirde satın almanız gerekecek.
 
   Xbox Game Pass bir aylık abonelik ücreti 29,00 TL. Ayrıca 14 gün ücretsiz deneme imkanı var. Sistemin tüm detaylarına ve oyun kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak True Achievements Xbox One Microsoft Konsol Next gen Xbox TV Kinect
Pillars of Eternity II: Deadfire'ın İlk DLC'si ‘Beast Of Winter’ 2 Ağustos'ta Çıkacak Subnautica PS4'e Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BulaBaba

19.7.2018 15:40:36

0
Bildiğim kadarıyla sistemin tarihi boyunca ilk kez bu ay böyle bir şey oluyor. Bence iyi bile dayanmış Microsft helal olsun yine. Kaldırılan oyunlar arasında yalnızca Dirt Rally'ye üzülen üzülür. Belki bu olay bu oyunlarla bile sınırlı kalır, bilemeyiz. Ama şunu biliyorum ki abonelik sisteminin gözünü seveyim, çok güzel yaptılar adamlar. Sony de EA Access'e bile yeşil ışık yakmasın. Umarım PS5'le abonelik sistemi duyurma niyetinde oldukları içindir bu katılık.

BSC Misafiri

16.7.2018 06:20:29

0
Gamepass'e eklenen oyun aylarca duruyor. Bir zahmet o süre zarfında oynayıverin yani. İstediğin gibi olsa yeni oyun eklenemez sisteme. Bunların dışında keşke oy sistemi gelse eklenilmesi istenen oyunlar için. O zaman mükemmel olurdu.

BSC Misafiri

14.7.2018 11:43:32

0
Ya bu oyunların sistemden kaldırılması olayı çok kötü, ben bi oyuna başlıycam ve henüz bitirmemiş olcam belki ama oyuna giremiycem . buna bi çözüm bulşmaları lazım bence
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Xbox One
+ TAKİBE
AL
49 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız