Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

2019 Wolfteam Türkiye Kupası Geliyor!

 
     Heyecanın doruk noktasına ulaştığı, kıyasıya rekabetin yaşandığı 2018 Wolfteam Mavi ve Kırmızı Sezonları geride kaldı. Bir sene içinde neler yaşanmadı ki? Geçen seneye çok kısa göz atmadan önce 2019 WolfteamTürkiye Kupası heyecanının yaklaştığını duyurmak istiyoruz. GGespor'un haberine göre; Daha güçlü bir sezonda Wolfteam Türkiye Kupası'nda takımlar, kupanın sahibi olmak adına kıyasıya mücadele edecekler.

2019 WOLFTEAM TÜRKİYE KUPASI

     Son ana kadar çekişmeli geçen maçlar, imkansız gibi görünen geri dönüşler, 2 sezon içinde gerçekleşen 228 maç… Önce 1907 Fenerbahçe ile HWA Gaming arasında Mavi Sezon Finali gerçekleşti. Sonrasında gerçekleşen Grand Pera sahnesinde Kırmızı Sezon finalinde 1907 Fenerbahçe – Galatasaray Espor karşı karşıya gelmişti. İki takımın mücadelesinde özellikle kırmızı sezon finalinde taraftarların durmak bilmeyen tezahüratları hala kulaklarda hissedilebiliyordu. Hiç şüphe yok ki geçtiğimiz 2 sezonunda en iyi takımı, 32 maç yenilmeyerek 2 kere şampiyon olmayı başaran 1907 Fenerbahçe olmuştu.

     Şehrini temsil edip şampiyonluğa ulaştığın ve en iyiler arasında mücadele ederek tüm Türkiye'ye ne kadar iyi olduğunu kanıtladığın Wolfcity turnuvalarından, Wolfteam Türkiye Kupası'na uzanan yolculukta kıyasıya rekabet yaşanmıştı. Gerçekleşen 8 farklı şehir turnuvasında, toplamda katılan 160'dan fazla takım arasından en iyi biziz diyerek gelen şehrinin şampiyonu olan 8 takım, şehirlerini Wolfteam Türkiye Kupasında temsil etme imkanı yakalamışlardı.
 
     Wolfteam'in bir tutku haline dönüştüğü iki sezonun ardından şimdi sırada çok daha büyük bir sezonda. 2019 Wolfteam Türkiye Kupası geliyor!
BASIN BÜLTENİ 

Bu haberin bağlantısı
URL
Wolf Team MMOFPS FPS Joygame Shooter
Electronic Arts 350 Kişinin İşine Son Verdi Control Ön Siparişe Açıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Babblebabble

30.3.2019 12:20:13

0
Oyunla alakam yok ama, şaka maka 1. takıma 30 bin lira ödül veriliyormuş (3 kişilik takım).Aslında gayet iyi

gaussfire

27.3.2019 15:05:46

+1
Şöyle haberlere basın bülteni yazinda ciddi olmadığınızı anlayalım

Watton1

26.3.2019 23:01:11

+4
Helal dünyanın 4k teknolojisine geçtiği bir dönemde eski filmlerdeki sanal gerçekliğin neredeyse olduğu dönemlerde oyunların teknoloji demoları gibi gözüktüğü bir dönemde ekran kartlarının yapay zeka gücüyle ışığı canlı grafik şeklinde yansıtabildiği bir dönemde Marsa bitki yetişirmi acaba dediğimiz bir dönemde Wolfteam oynamak Helal olsun
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Wolfteam
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız