Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

1-bit low-fi Platform Oyunu Zero Zero Zero Zero Konsollar için Çıktı

 
Yayıncı Ratalaika Games ve geliştirici Alvarop Games, 1-bit low-fi platform oyunu Zero Zero Zero Zero'nun bu hafta konsollar için çıktığını duyurdu.

Oyun şu anda PlayStation 4 ve PlayStation Vita üzerinde 22,00 TL'den satışta. Xbox One versiyonu %20 indirimle 11,20 TL. Switch versiyonu ise 7 Şubat'ta çıkacak ve şu anda Nintendo eShop'ta $4.99 fiyattan ön siparişte.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

100 seviyesi sayesinde oyuncularını birbiriyle yarıştıran veya birbirine kırdıran 0000, hem olağanüstü film müzikleriyle oyuncularının kulağına hitap eden, hem de oyuncularına meydan okuyup af tanımayan bir 1-bit low-fi platformudur.
 
Eğer 100 seviye yeterli değilse yeni seviye oluşturmayı sağlayan seviye editörü sayesinde oyuncular kendi zorlayıcı seviyelerini oluşturabilir ve başkaları tarafından oluşturulan birçok seviyeye erişebilir, bu zorlayıcı seviyeleri indirip oynayabilirler; bu da asıl oyunu tamamlarsanız bile, oynamanız için başka seviyelerin uzun bir süreden sonra bile var olacağı anlamına geliyor!
 
Özellikler:
• Hızlı tempolu zorluk, fakat adil oyun deneyimi.
• 100 zorlayıcı seviye.
• Gerçek 1-bit platform oyuncu uzmanı kim diye görmek için bir arkadaşa karşı başa baş gidilebilecek çoklu oyuncu modu olan Yarış Modu.
Oyuncuların kendi seviyelerini oluşturmalarına, bu seviyelerini paylaşmalarına ve başkalarının seviyelerini indirmelerine olanak tanıyan Seviye Editörü.
• Platformlar arası paylaşım.
• Çevrimiçi Lider Panosu.
• Her ölüm ve seviye tamamlanmasından sonra başlayan ve rastgele seçilen seviyeler.
• Levi Bond tarafından sağlanan müthiş elektronik film müziği ile tamamlanan low-fi grafikleri. 

 
Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Zero Zero Zero Zero Ratalaika Games Alvarop Games 1-bit low-fi platform oyunu
Beat ’em up Aksiyon Oyunu Shing! için Kapalı Beta Düzenlenecek Co-op Bulmaca Platform Oyunu ibb & obb Mart'ta Switch'e Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Zero Zero Zero Zero ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız