Watch Dogs Legion'ın Haritası AC: Syndicate'ten 6 Kat Daha Büyük Olacak

Özgür Eroğlu

 
Ubisoft'un Watch Dogs serisinin yeni oyunu Watch Dogs Legion'dan resmi olmayan yeni bir bilgi var. Dimitris Galatas VFX adlı YouTube hesabının yüklediği videoda gördüğümüz kadarıyla, videonun sahibinin hesaplamaları doğruysa Watch Dogs Legion'ın haritası Assassin's Creed: Syndicate'in haritasından 6 kat daha büyük olacak. 
 
Ubisoft Watch Dogs Leigon'ın haritasını yayınladı ve bu haritaya göre hesaplama yapan Galatas, uzunluğu 175 metre olan Londra'daki St. Paul Katedrali'nin büyüklüğüne göre oranladı ve Watch Dogs Legion'ın haritasının 24 kilometrekare olacağını buldu.
 
Ubisoft, St. Paul Katedrali'ni daha önce Assassin's Creed Syndicate'de de modellemişti. Galatas, Legion için yaptığı işlemi Syndicate için de yaptığında Syndicate haritasının 3.7 kilometrekare büyüklüğünde olduğunu gördü. Bu da yaklaşık olarak 6 kat daha büyük olduğunu gösteriyor Legion haritasının.
 
Watch Dogs: Legion 6 Mart 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.