Alan Wake'te Dinlediğimiz Poets of the Fall Şarkıları Control'da da Olacak

Özgür Eroğlu

 
Çıkışına sayılı günler kalan Remedy'nin yeni oyunu Control'dan güzel bir haber geldi. Daha önce Remedy'nin başarılı korku oyunu Alan Wake'de dinlediğimiz Poets of the Fall'un yeni şarkılarını Control'da duyabileceğiz. Remedy'nin direktörlerin olan Sam Lake ve Poets of the Fall, birlikte çalıştıklarını bir video ile açıkladılar. 
 
Alan Wake'i oynayanlar bu grubu oldukça yakından tanıdıkarını ve sevdiklerini düşünüyoruz Alan Wake'te çalan şarkılar oldukça başarılıydı çünkü. Alan Wake'ten yola çıkarak şunu söyleyebiliriz ki Control'un sonunda müzikle pekiştirilmiş etkileyici bir final göreceğiz. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak da Poets of the Fall'un Spotify sayfasına ulaşabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
Doğaüstü güçlerin eline geçmiş, sürekli değişen bir binada kaybolmaya hazır olun

New York'ta bulunan gizemli bir şirket, farklı bir dünyadan gelen güçler tarafından işgal edilmiş. Şirketin yeni yöneticisi olarak bu sürekli değişen binanın kontrolünü yeniden elde etmek için savaşmaya hazırlanın.

Remedy Entertainment'ın (Max Payne, Alan Wake) yapımını üstlendiği Control, derin ve tahmin edilemez bir dünyada savaşırken doğaüstü yetenekleri, değiştirilebilir ekipmanları ve yaptıklarınıza göre şekillenen ortamları ustalıkla bir arada kullanmanızı gerektiren doğaüstü bir üçüncü şahıs aksiyon/macera oyunu.

Jesse Fadens'ın hikayesini su yüzüne çıkarın

Yeni yönetici Jesse Fadens'ın, kurumsal rolünü kabullenmeye çalışırken yanıtların peşinde koştuğu kişisel macerasını merkezine alan hikayeyi keşfedin. Jesse'nin hikayesinin yanı sıra, Control'un yer aldığı dünyanın ve yolculuğunuz boyunca tanışacağınız dostların kendi hikayelerine de tanık olacaksınız.

Yan görevler ve gizemlerle bu tahmin edilemez dünyada diğer Şirket ajanlarıyla çalışın ve gizemli şifreleri çözerek New York'ta yer alan bu devasa binada yapılan tuhaf deneylere ışık tutun.