Journey to the Savage Planet 28 Ocak 2020'de PS4, Xbox One ve PC için Çıkacak

Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Typhoon Studios, Journey to the Savage Planet'ın 28 Ocak 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı ve ön sipariş detayları:
 

Journey to the Savage Planet garip ve harika yaratıklar ile dolu parlak ve renkli bir uzaylı dünyasında geçen bir birinci şahıs macera oyunu.
 
"4. En İyi Yıldızlararası Keşif Şirketi" Kindred Aerospace'in bir çalışanı olarak, oyuncular evrenin uzak köşesinde, bilinmeyen bir gezegene bırakılır. Yüksek umutlarla, küçük ekipmanla ancak gerçek bir plan olmadan başlayan bu macerada oyuncular uzaylı bitki örtüsü ve hayvan türlerini araştırıp gezegenin insan yerleşimi için uygun olup olmadığını araştırmakla görevlendirilmiştir.
 
PlayStation Store -- 134,00 TL (PS Plus üyeleri için 120,60 TL)
Epic Games Store -- 49,00 TL (İndirimle 44,10 TL)
 
Ön sipariş bonusu:  
 
- Martin Tweed Figürü - o asık suratı tersine çevirmek için çeşitli motivasyonel söz ve deyimlerle programlanmış, Javelin yaşam alanınız için mükemmel bir tamamlayıcı.

- Kindred Aerospace Tabanca Tılsımı - giyildiğinde oyunculara daha fazla yağma şansı verir. En İyi 4. Yıldızlararası Keşif Programının seçkin tasarımından bahsetmiyoruz bile! 

 
Yeni fragmanı ve oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.