Nuclear Dawn'ın Çıkış Videosu

Gökhan Yılmaz

RTS oynanışta kaynak toplayıp yeni binalar üretebiliyorsunuz.

 
     First Person Shooter ve Real Time Strategy türlerini harmanlayarak önümüze farklı bir yapım sunmayı planlayan Interwave Studios, Nuclear Dawn'ın çıkış videosunu yayınladı. 
 
     Bilim kurgu temasının hakim olduğu Nuclear Dawn'da kıyamet sonrası modern şehirlerde savaşlara katılacağız. Source oyun motoru ile geliştirilen oyunda Consortium veya Empire birliklerine katılarak istediğiniz sınıfı seçebileceksiniz. Ağır makineli tüfekler kullanabilen Exo, saldırı timi olan Assault, stratejik noktaları hedefleyen ve gizli ilerleyen Stealth veya takım arkadaşlarını destekleyen Support sınıfları bulunuyor. Elbette her sınıfın kendi avanrajları ve dezavantajları var ve bunları kendi lehinize çevirmek sizin elinizde.
 
     Eğer savaş alanı sizin için fazla tehlikeliyse veya takımınızın beyni sizseniz RTS oynanışa geçerek onları yönlendirebileceksiniz. Ama unutmayın onların kaderi sizin verdiğiniz kararlara bağlı.
 
     Nuclear Dawn ilginizi çektiyse Steam sayfasına bakabilirsiniz. İlanında ön sipariş ile satın alanların %10 indirime sahip oldukları ve 22.5$ ödemeleri gerektiği görülüyor. Aşağıdan çıkış videosunu izleyebilirsiniz.