Call of Duty: Vanguard - Zombies Fragmanı

Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Activision ve geliştirici Treyarch, Call of Duty: Vanguard'ın "Zombi" modu için resmi hikaye fragmanını yayınladı.
 
Daha önce duyurulduğu gibi, Call of Duty: Vanguard'daki Zombi modu, Call of Duty: Black Ops Cold War'daki Zombi modunun hikayesine bağlanacak.
 
Her cephede zafere koş! Pasifik semalarında it dalaşına gir, Fransa'ya paraşütle dalış yap, Stalingrad müdafaasında bir keskin nişancı olarak düşman avla ve Kuzey Afrika'da ilerleyen birliklere katılarak düşmanla çarpış! Call of Duty oyun serisi kendine has oyun mekanikleriyle seni 2. Dünya Savaşı cephelerine geri götürerek eşi benzeri görülmemiş çapta bir küresel muharebe deneyimi sunan Call of Duty: Vanguard ile geri dönüyor.

Hikâyesiyle seni kendisine kilitleyecek tek oyunculu Harekâtta, farklı ülkelerden gelen seçkin bir grup askerin, dünyanın yüzleştiği en büyük tehditle mücadele ederken her cephede zafere koşmasına tanıklık et. Buna ek olarak, efsaneleşmiş Çok Oyunculu Call of Duty modunda becerilerini herkese kanıtla ve heyecan dolu yepyeni Zombi modunu tecrübe et.
 
Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.
 
Fragman videosu