Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Death's Door

Bir Crow için ölülerin ruhlarını almak ve her gün çalışmak monoton ancak dürüst bir iştir. Almanız gereken ruh bir hırsız tarafından çalındığında ve o gözü kara hırsızı, canlıların sahip oldukları ömürden çok daha fazla yaşadıkları, açgözlülük ile gücün hüküm sürdüğü ve ölümün olmadığı bir diyarda takip etmeniz gerektiğinde işiniz biraz hareketleniyor.
 
Pençe kadar keskin dövüşler
Yaratık ve yarı tanrılardan oluşan fantastik bir düşman yelpazesini yere sermek için yakın dövüş silahları, oklar ve büyü kullanın. Hatalarınız cezaları, zafer ise ödülleri beraberinde getiriyor. Karakterinizin istatistiklerini özelleştirerek ve kazandığınız yetenek ve güçlendirmelerde ustalaşarak üstünlük kazanın.
 
Güzel ve kasvetli bir dünya
Kapıların ötesine geçip bölgenin garip sakinlerini ve sayısız sırrı keşfederek yol boyunca karşılaştığınız acayip ve harika karakterlere umut verin.
 
Açığa çıkarılacak karanlık bir sır
Kendilerine ait hikayeleri ve amaçları olan devasa yaratıkların izini sürün ve onları alt edin. Kasvetli ancak karanlık mizaha sahip bir hikayeyi deneyimleyin, ruh akışının arkasındaki gerçekleri, Crow'ların görevini ve Kapıların kökenini açığa çıkarın. 

Death's Door Devolver Digital Acid Nerve Aksiyon Macera
Astria Ascending Loot River
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Death's Door 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Death's Door
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız