Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Firefighting Simulator - The Squad

Firefighting Simulator ABD'deki büyük bir şehrin itfaiye ekibinde aktif görev alan bir üye olarak yangınla doğrudan mücadelenin ne demek olduğunu anlamanı sağlayacak. Kuzey Amerika'nın Batı Sahil Şeridi'nden ilham alınarak tasarlanmış 60 kilometre karelik büyük bir şehirde 30'dan fazla farklı olay yerini keşfet ve heyecan verici görevleri tamamla. Çok oyunculu iş birliği modunda en fazla üç arkadaşınla birlikte veya tek kişilik oyunda ise yapay zekânın kontrol ettiği takım arkadaşlarınla orijinaline sadık kalınarak tasarlanmış Rosenbauer America itfaiye araçlarını kullan, yangınları söndür ve yardıma muhtaç sivilleri kurtar.
 
Bununla birlikte kask, itfaiyeci çizmeleri gibi orijinal itfaiyeci ekipmanlarının yanı sıra sektörde nam salmış Kuzey Amerika itfaiye ekipman üreticilerine ait solunum cihazı modellerinden yararlanabileceksin.
 
Yangın alarmı! Daha ne bekliyorsun? Her dakika önemli! Çizmelerini giy, itfaiye aracının motorunu çalıştır, farları ve sireni aç, olay yerine en kısa yoldan git ve yangını söndür, hayatları kurtar.
 
Sanayi bölgesi, banliyö veya şehir merkezi fark etmez: Şehrinin sana ihtiyacı var!
- Çok oyunculu iş birliği modu ile üç arkadaşınla birlikte hayat kurtaracak ve elbette yangınları söndüreceksin. Ekibinde sana en uygun görevi üstlenebilirsin.
- Tek kişilik modda ise deneyimli bir itfaiye ekibinin başı olarak önemli bir ABD şehrinde yangınla mücadelenin ne anlama geldiğini ilk elden göreceksin. Komutları sezgisel olarak verebilen arayüz sayesinde yapay zekâ ile yönetilen meslektaşlarına görevler ata ve aksiyonun ortasına dal.
- Su, duman, ısı, geri tepme, ani parlama ve yağ yangınlarının yanı sıra elektronik ekipman, kimyasal madde ve patlama gibi yangına neden olan birbirinden farklı unsurları içeren gerçekçi yangın simülasyonu.
- Dinamik olarak yayılan yangının yol açtığı yıkımı gerçekçi bir şekilde yansıtan karmaşık bir fizik sistemi.
- ABD'deki büyük bir şehirde TP3 Pumper veya T-Rex hidrolik platform gibi beş lisanslı Rosenbauer America itfaiye aracını dilersen şoför mahalli görünümünde kullan.
- ABD'de tanınmış Cairns, MSA G1 SCBA, ve HAIX gibi yangınla mücadele sanayi markalarının orijinal ekipmanlarını kullan.
- Hem gece hem gündüz oynayabileceğin, her biri yangınla mücadele için farklı seçenekler sunan 30 farklı olay yeri sayesinde yeniden oynamaya can atacaksın.
- Kapsamlı eğitim, radyo iletişimi ve karakterler için İngilizce konuşmalar, farklı dillerde altyazı seçenekleri ve daha sürükleyici bir oyun deneyimi için orijinaline sadık kalınarak hazırlanmış motor sesleri.
- Sanayi bölgesi, banliyö ve şehir merkezi gibi farklı bölgelerden oluşan ayrıntılı, 60 kilometre karelik bir ABD şehri.
- Standart direksiyonları ve oyun kollarını destekler
- Kapsamlı eğitim bölümünde yangınla mücadelenin temellerini öğreneceksin.

Firefighting Simulator - The Squad astragon Entertainment Chronos Unterhaltungssoftware itfaiye simülatörü
HABERLER
Five Dates Mayhem Brawler
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Firefighting Simulator - The Squad 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Firefighting Simulator - The Squad
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız