Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Unliving

Canlıların diyarı tamamen yozlaştı ve yaklaşan bir fırtına, dünya düzenini değiştirecek. Bu fırtına, görkemli bir Necromancer olan sensin. Ölümü tanımayan ve ölü ordularını yöneten bir büyücüsün. Rahipler ve lortlar, yüksek surların arkasında saklanabileceklerini umuyorlar fakat onları senin gazabından korumaya yetecek bir kale yok. Yoluna çıkan yüzlerce kaleyi mahvet ve büyük amacına ulaşmak için çıktığın yolda onları aletlerin olarak kullan.
 
The Unliving, stratejik unsurlara sahip dinamik bir rogue-lite aksiyon RPG oyunudur. Ölümsüzleri topla, çeşitli büyüleri kullan ve gizemli bir dünyayı keşfet. Tüm bunlar, karanlık ve abartılı pixel-art çizimleriyle betimleniyor.
 
DÜŞMANLARINI ÖLÜMSÜZ ORDUNA DÖNÜŞTÜR
Yendiğin her düşmanı diriltip orduna katabilirsin, böylece ölülerden oluşan sınırsız sayıda lejyona sahip olabilirsin. Bu diriltilen yaratıkların kendilerine özgü yetenekleri var, örneğin hayattayken kutsamalar yapan ölümsüz Rahip, senin düşmanlarını öldüklerinde lanetleyecek.
 
YOLUNA ÇIKAN HERKESİ EZ
Canlıların sadece bir kısmı aciz mağdurlar, geri kalan kısım senin güçlerine karşılık verebilir. Onlar da taviz vermezler, büyük gruplar halinde hareket ederler ve güçlü yeteneklere sahiptirler. Hayatlarını severler ve kolayca yenilmezler, onlara diz çöktürmek için Ölümsüz Lort olarak onlara cehennemi tattır.
 
KEŞFEDİLMEMİŞ TOPRAKLARI FETHET
Her seferde dünya rastgele oluşturulur; bu sayede dünya çeşitli yaratıklarla, eserlerle, gizli odalarla ve ölümcül tuzaklarla dolu olur. Dünyanın her bir kısmı, çeşitli sakinlerle doludur: Ordunu güçlendirmek için köyleri istila edip çelimsiz köylüleri katlet ya da bataklıklarda korkunç düşmanlara karşı çaresiz savaşlara katıl.
 
NEKROMANSİNİN GİZEMLERİNİ ORTAYA ÇIKAR
Necromancer'ın ölümsüzlüğünün gizemini, tılsım dostunun sırlarını ortaya çıkarırken Necromancer'ın kayıp anılarını parça parça toplamak için şifreli notları topla, düşmanlarını zorla konuştur ve kadim eserlerdeki yazıları incele. Kilisenin yüksek hiyerarşileri hakkındaki acı gerçekleri öğren.
 
DESTANSI ELEBAŞLARIYLA SAVAŞ
Bu karanlık dünyadaki güçlü yaratıklar, seni durdurmak için elinden geleni yapacak. Her elebaşı eşsiz bir savaşma tarzına ve yetenek setine sahiptir. Bu yüzden savaşta becerikli olmak ve stratejik düşünmek, bu zorlu karşılaşmalarda galip gelmek için çok önemli olacak.
 
ÖL VE DİRİL
Ölümü yenebilmek, Necromancer'ın en büyük sırrıdır. Ölümcül bir saldırı, onun için küçük bir aksaklıktan ibaret kalır. Ölümünden ders al ve düşmanlarının seni tekrar aynı şekilde yakalamasına izin verme.

The Unliving Team17 Digital Ltd RocketBrush Studio karanlık fantezi roguelite aksiyon rol yapma oyunu PC
HABERLER
Dead Trigger 2 Dark Eclipse
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
The Unliving 0 / 10 0 oy
KÜNYE
The Unliving
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız