Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Ascent

Veles'in heyecanlı cyberpunk dünyasında geçen The Ascent, tek ve co-op oynanabilen bir aksiyon RYO'dur.
 
The Ascent Group yerleşkesine hoş geldiniz. Göğe doğru yükselen ve galaksinin dört bir yanından gelen yaratıklarla dolu bu metropolün tamamı The Ascent Group'a aittir.
 
Siz de dahil olmak üzere bölgenizdeki herkesi köle gibi çalıştıran bu şirketin işçisi rolünde oynuyorsunuz. Bir gün görev yerinize vardığınızda kendinizi bir felaket senaryosunun içinde bulursunuz. Gezegendeki en büyük mega şirket The Ascent Group kapanmıştır ve kimse nedenini bilmiyordur. Her şeye hükmeden şirketin yokluğunda, güvenlik sistemleri çökmüştür ve artık herkes tehlike altındadır.
 
Bu sırada, durumu fırsat bilen rakip şirketler kendi çıkarlarını gözetmeye başlamıştır. Suç örgütleri ise kara borsadan protez organ ticaretlerini artırmaya çalışıyordur. Bölgenizi kurtarmak için bu grupların kontrolü ele geçirmesine engel olmalı ve tüm bu olayların sebebini ortaya çıkarmalısınız.
 
Ascent Group Yerleşkesini Keşfedin
Sınırları birbirine karışmış bu bölgelerde en lüks caddeler de arka sokaklar kadar tehlikeli. Burada dostlarınızı ve düşmanlarınızı ayırt etmeyi öğreneceksiniz.
 
Nişan Al ve Ganimetleri Topla
Rakipleriniz hakkındaki en ince detayları bile gözden kaçırmamalısınız. Bu sayede en zorlu rakipleri bile alt edip en iyi ganimetleri alacaksınız.
 
Kişiselleştirme
Siber ekipmanlarla görünümünüzü değiştirin ve tarzınıza uygun silahlar edinin. İster sade ama etkili bir görünüm tercih edin isterse vücudunuzu tepeden tırnağa metalle kaplayın.
 
Tek Oyunculu veya Co-op
Tüm oyunu ister tek başınıza ister yerel ya da çevrimiçi co-op modda üç arkadaşınızla oynayın.

The Ascent Curve Digital Neon Giant bilim kurgu aksiyon rol yapma oyunu Xbox Series X Xbox One PC
HABERLER
Scorn Through the Darkest of Times
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
The Ascent 0 / 10 0 oy
KÜNYE
The Ascent
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız