Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Conan Unconquered

Petroglyph stüdyosundaki tecrübeli Star Wars: Empire at War ve Command & Conquer geliştiricilerinden, Barbar Conan evreninde geçen ilk strateji oyunu.
 
Conan Unconquered, Barbar Conan dünyasında geçen; kalenizi inşa etmeniz ve Hyboria'nın vahşi ordularından kurtulmak için yenilmez bir ordu kurmanız gereken bir strateji oyunu. Arkası kesilmeyen saldırılarda giderek daha zor düşmanlar kapılarınıza hücum edecek ve sizin kaynaklarınızı yönetmeniz, savunmanızı ilerletmek için yeni teknolojiler araştırmanız ve ordunuzu büyütmeniz gerekecek.
 
Oyunu isterseniz tek oyunculu olarak tamamen tek başınıza oynayabileceksiniz. Conan Unconquered ayrıca gerçek anlamda benzersiz, paylaşımlı çok oyunculu bir deneyim sunan iki oyunculu co-op olarak da oynanabilecek. Co-op oynanışta oyuncular bir üssü paylaşacak ancak her iki oyuncu da yeni binaları özgürce inşa edebilecek ve ortak hedeflerine ulaşmak için bir ordu toplayabilecek.
 
They Are Billions gibi oyunlara benzer olarak, düşman orduları size saldırmaya devam edecek ve istilaya ne kadar dayanabileceğiniz tamamen sizin kalenizi inşa etme ve ordunuza liderlik etme yeteneğinize bağlı olacak. Oynanış gerçek zamanlı ancak komutlar vermek ve yeni binaların inşasına başlamak için istediğiniz zaman oyunu durdurabileceksiniz. Savaşlar kanlı ve vahşi olacak. Oyuncular kalelerinde ölüme ve hastalıklara yol açabilecek ceset yığınlarından; çıkan yangınlara kadar çeşitli zorluklarla uğraşmak zorunda kalacaklar.
 
Vahşi kalabalık kapılarınızda. Düşeceksin mi yoksa fethedilmemiş olarak mı kalacaksın?

Conan Unconquered gerçek zamanlı strateji Funcom Petroglyph
HABERLER
World War Z The Outer Worlds
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Conan Unconquered 0 / 10 0 oy